Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

Šta je ovo, suncetikrvavojebem? Oduzima moć govora. Ajoj, ne mogu doć sebi!
Kultni novogodisnji program koji je Dragojevic radio 90neke Edited by pavllle
Link to comment
od likova koji su statirali u toj sceni.ako uspem nabaviti kakav snimak sa mobilnog, kacim.
Ja se secam da je u odjavnoj shpici pisalo neshto kao da su za scene borbe pasa korishceni dresirani psi i da nije povredjen ni jedan od tih pasa. Ili tako neshto. Nisam bash obratio pazhnju.
Link to comment
Kultni novogodisnji program koji je Dragojevic radio 90neke
Aha, gledam i pitam se prvo, šta je ovo, pa onda, zašto za boga miloga zašto. Novogodišnji program. Kako to čudno zvuči. Posljednji novogodišnji program koji sam vidio je snimljen valjda još 70ih, ali kapiram da je debilnost u definiciji pojma.
Link to comment
imao preko 300 k, i mislim da mozemo pretpostaviti da je pokrio troskove.
Pa, kako sad od 'visokokomercijalnih' stigosmo do 'pokrivanja troškova'?Nikodije, druže, nikad, ali nikad se pare uložene u filmove nisu vraćale po tržišnim principima. Nećemo više da opterećujemo topik diskusijom u kojoj romantična'Tako da bi sponzori i ulagaci trebali da se utrkuju da investiraju u njegove poduhvate' teza može da se razvije. Pričamo o Srbiji: klijenti mogu da imaju raznorazne motive za ulaganje u filmske projekte, racionalne, iracionalne, legalne i one druge, ali prikriveno oglašavanje je poslednji razlog za sprcavanje para u kinematografiju.Isto je bilo i u vreme kad su se marketinške agencije mnogo više petljale u filmske projekte - 'Almost ordinary story', 'Apsolutnih sto', 'Andjeli' itditd., snimani su jednim delom od novaca klijenata involviranih agencija, ali ni tada ih nisu vodili strogo tržišni motivi.
Link to comment
Ja se secam da je u odjavnoj shpici pisalo neshto kao da su za scene borbe pasa korishceni dresirani psi i da nije povredjen ni jedan od tih pasa. Ili tako neshto. Nisam bash obratio pazhnju.
jebemu, morao bih videti borbu pasa, pa da ona izgleda posve neuverljivo da bih posumnjao u ovog ortaka.
Link to comment
buduci da je srki organizovao prave borbe pasa u svrhu snimanja filma, bole me kurac da isti gledam, kao i bilo sta drugo sto izbaci.a sad je ofisl, vise mrzim srkija no kustu.
Postoji li način da se borbe pasa u filmovima simuliraju? Možeš li da navedeš neki film de se psi kobajagi tabaju?..edit: organizovanje borbi pasa je zakonom zabranjeno + Srđan ima istu količinu čovečnosti kao bilo ko od ovde prisutnih diskutanata. ne smem da tvrdim, ali rekao bih da je info, koji su ti preneli ti likovi, neistinit.naravno, drago mi je što je Dragojević ponovo snimio dobar film i rado ću ga overiti kad dođe na male ekrane. Edited by Willow
Link to comment
Postoji li način da se borbe pasa u filmovima simuliraju? Možeš li da navedeš neki film de se psi kobajagi tabaju?..edit: organizovanje borbi pasa je zakonom zabranjeno + Srđan ima istu količinu čovečnosti kao bilo ko od ovde prisutnih diskutanata. ne smem da tvrdim, ali rekao bih da je info, koji su ti preneli ti likovi, neistinit.naravno, drago mi je što je Dragojević ponovo snimio dobar film i rado ću ga overiti kad dođe na male ekrane.
videcemo da li je neistinito. ja toniju verujem jer nema obicaj da kenja u prazno. inace ako ne postoji nacin da se borbe pasa simuliraju, onda to ne treba snimati, vrlo prosta stvar. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...