Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Što više čitam ove vaše spoilere, to me manje zanima da pogledam film. A nije me mnogo zanimalo ni u startu :(

 

I da jesam fan monstruozne franšize koja planira da nam svake godine u mozak sipa polusvarenu nostalgiju do zauvek, bilo bi me sramota da to kao Razz otvoreno priznam. Ali eno na SF temi, Ridli Skot snima the Alien Awakens™, mora da će biti fenomenalno <_<

Link to comment

Svako ko okači bilo šta u vezi nova tri filma (ili eventualne buduće 3D verzije), biće okačen viseći za noge, glava mu umočena u marmeladu od šipka i onda spuštena u mravinjak.Nije red da se skupljamo samo na Desanci enivej.http://www.youtube.com/watch?v=yHJOz_y9rZE

 

 

Edit: spoilers ahead!

 

Ja se vratih i bijoskopa i meni se film baš baš svideo. Ima nekih rupa, ali oprostio bih i više. Fan sam i subjektivan, jebiga. Ne kapiram doduše ovo zazivanje nedostatka neke duboke radnje, zapleta, štagod, pošto su dosadašnje Star Wars filmovi bili jelte užasno komplikovani i duboki. Mislim, šta, Kum 2 u svemiru? Nije sve crtano, hvala im na tome. Nema ni jedne te iste akcione scene jurnjave koja traje 48 minuta, hvala im i na tome. Nije bilo ni neke preterane patetike. Sitni detalji kao linkovi i omaži starim filmovima su bili takođe super. Nije sve lepo i ušminkano, malo je i realističnije to sa frakcijama alijanse. Lepo je i što su pripazili malo na tehnologiju - Lukas kada je snimao epizode I-III je morao da se napravi važan i ispalo je da je tehnologija naprednija u radnji koja se hronološki dešavala ranije. Vejder se pojavio samo na kratko u filmu, ona scena sa lajtsejberom u mraku je bila dovoljna za boner.

 

Ali moram priznati da su mi film uništila neka grupa tinejdžera, koja se kikotala, drala, stalno ustajala, izlazila, pa se vraćala i već sam bio na granici da idem dole da se raspravljam. Moraću ponovo da ga gledam.

 

Samobanuj se sa teme  :P

Link to comment

Što više čitam ove vaše spoilere, to me manje zanima da pogledam film. A nije me mnogo zanimalo ni u startu :(

 

I da jesam fan monstruozne franšize koja planira da nam svake godine u mozak sipa polusvarenu nostalgiju do zauvek, bilo bi me sramota da to kao Razz otvoreno priznam. Ali eno na SF temi, Ridli Skot snima the Alien Awakens™, mora da će biti fenomenalno <_<

 

Šta ima da te sramota, izađi iz ormana Mrgude :P

 

SW je za mene childhood stvar, kao Goonies ili neki filmovi gde glume Gene Vilder i Richar Pryor - koliko god da useru rimejk ili nastavak, meni taj childhood doživljaj ne mogu sjebati. Alien ili The Thing koje sam gledao nešto kasnije, na žalost, mogu. <_<

Link to comment

Pa jbm mu mater, kad će kraj 2016. godini 

 

 

 

Preminula Keri Fišer

Poznata američka glumica Keri Fišer (60) preminula je nakon je pre nekoliko dana imala srčani udar, prenose svetski mediji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...