Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Gledao sam juče. Mala je sve u pravu.

 

Dosta je u pravu, ali na kraju kad je krenula da priča o Vejderu, tih par poslednjih tačaka je baš previše nategnuto, kao da je htela da zaokruži broj na 10 pa joj ponestalo materijala, a nije bilo potrebno.

Link to comment

@hazard

Mislim da imas neki problem u komunikaciji jer ne preispitujes uopste sta druga strana kaze vec ides u dokazivanje da si u pravu u vezi neceg i onda pravis konstrukciju kako ti odgovara. Pocetna tacka je da obicno napravis problem gde ne postoji i drvis o tome. Bespotrebno mi je da ucestvujem u takvom razgovoru.

Naravno da znam to, pa cak su i family guy to obradili u svojim parodijama. Uopste ne razumem kako si mogao da pomislis da sam pomenuo safety rail i jos kazem "od pocetka" misleci na pocetno koriscenje DSa pa da se nastavlja do originalne triologije, bez da sam shvatao o cemu se radi i onda si jos ti meni kao ekspertski uzeo da objasnjavas, otvarajuci sa "brateee"? Hesuse...

Komentar da je pobrojano u 1 sceni koju sam opisao manji problem je cak veoma arogantno.

Sto se tice njenih razloga ulaska u pricu ima rupa u tome sto si napisao, ali kao sto sam rekao,bespotrebno je nastavljati takvu komunikaciju.

trilogija, ne triologija
Link to comment

Uzeo si pogrešan strip, glavni glumac u Odmetniku 2 će biti mnogo upečatljiviji.  :fantom:

 

0vipZiq.gif

 

Ko će da glumi Hohasa Ekveša? Znam koga bih ja kastovao, da me neko pita:

 

tumblr_o3drxiGUvd1tcsgn2o1_500.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni je ovaj Rogue One ogadio SW na neko vreme, tako da mi je sad ovo mnjah. A i malo mi to bezveze, epizoda 6 je bila Povratak Dzedaja, a sad je Luke opet poslednji Dzedaj. Sta je radio 30 godina? Ok, to moze biti intrigantno, ali hocemo li konacno krenuti napred u prici!

Link to comment

A i malo mi to bezveze, epizoda 6 je bila Povratak Dzedaja, a sad je Luke opet poslednji Dzedaj. Sta je radio 30 godina? Ok, to moze biti intrigantno, ali hocemo li konacno krenuti napred u prici!

 

Nećemo. Welcome to the Whiny Side.

 

Inače valjda si shvatio da kretanja nema ni napred ni nazad; ovde dole svi plutamo, presipamo iz šupljeg u prazno, i vrtimo se u krug bez reda i smisla. Ko misli drugačije je pobunjenički šlajm™ i veruje u ove budalaštine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...