Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

11 hours ago, burekdzija said:

Sinoc sam gledao povratak dzedaja uz zivu pratnju simfonijskog orkestra (filmski orkestar Babelsberg), koji je ceo soundrack svirao uzivo u sali, sinhronizovano sa filmom. Ludilo, cisto ludilo. :wub:

 

Uh, tu su one scene kad se tuku Luk i Vejder, tu je muzika za goosebumps :zavidim:

Link to comment
41 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Uh, tu su one scene kad se tuku Luk i Vejder, tu je muzika za goosebumps :zavidim:

O da, orkestar pravi pauzu kad imperator posalje Vejdera na Endor, jer onda krece sibanje do kraja i sviraju prakticno bez prekida 45 minuta kao u transu dok se smenjuje bitka u svemiru, na Endoru i ova dvojica sto se lemaju. U jednom momentu su ih toliko ponele emocije (ili je baja za miksom sto pusta preostali ton zaspao), da se glasovi glumaca skoro nisu culi koliko je orkestar gruvao. Zlo i naopako kako je dobro.

  • +1 1
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Odgledao prve dve epizode obi wana… skroz drugacije od manda i bobe, jako sporoo se odmotava, morace to kao kompletna prica da se proceni. Ali za sada: I have a good feeling about this.

 

edit: ono sto me se dojmilo, nema fan servisa, nostalgije decentno, ide prica pa cemo videti.

Edited by burekdzija
Link to comment

Nisam gledao ali jedino sporo i može ako ne žele da naprave veliki pičvajz u široj priči. Čak bih rekao da mora biti čista hermitska drama sa unutrašnjim borbama glavnog lika i sećanjima, pre nego neko moderno vitlanje sabljama. Zapravo, sablja ne bi trebalo da se upali više od jednom u toku cele sezone i da iz tog obračuna ne ostan živ svedok. Kenobi jednostavno nije postojao 18 godina i zezanje sa tim je hrabar projekat.

  • Haha 1
Link to comment

Jbt al štancaju SW stuff... Kontam da nema šanse to sve da ima neki nadprosečan kvalitet koji očekujemo kada svaki dan izađe neko novo SW sranje. Mandaloriana sam gledao, korektan mi je bio, ne i nešto specijalno. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Nisam gledao ali jedino sporo i može ako ne žele da naprave veliki pičvajz u široj priči. Čak bih rekao da mora biti čista hermitska drama sa unutrašnjim borbama glavnog lika i sećanjima, pre nego neko moderno vitlanje sabljama. Zapravo, sablja ne bi trebalo da se upali više od jednom u toku cele sezone i da iz tog obračuna ne ostan živ svedok. Kenobi jednostavno nije postojao 18 godina i zezanje sa tim je hrabar projekat.

Ajd da ne spojlujem previse:

 

Spoiler

Bas je tako i uradjeno, obi wan je u prve dve epizode sablju samo iskopao iz neke rupe, a upotrebio nijednom.

 

  • +1 1
Link to comment

Pogledao prve dve. Dobro je, mada mi je žao što nije malo bolji plot. 
 

Spoiler

Više bih voleo da su malu oteli neki Organini neprijatelji, a inkvizitorka saznala za to dok je Ben na pola spasavanja. Imali bi isti duel bez one gluposti da on sa razmaženim derletom beži kroz pola planetarne odbrane + megagigasega Deus Ex Machina sa glavnim inkvizitorom koji uleće (sam :lolol:) to save the day. Uverljivo ali ako imaš 13 godina. 


 

 

Link to comment

Čekam Obija Wana da se ceo emituje... Smučilo mi se kada sam video da su pisanje scenarija poverili onom vedeti što je radio scenario za Drive...

Link to comment

Obi-Wan vrlo zanimljivo krenuo, tako da mi je otvorio enigmu ko je... ↓

 

Spoiler

...Reva  ili treća sestra

Po godinama odgovara da je preživeli padavan sa onog Anakinovog masakra, jedno od ono petoro dece koje beže iz hrama sa početka serijala, pa se nekako našla na tamnoj strani.

Koju tačno misiju ima kad je tako opsednuta Obi-Wan-om? Osveta vrlo verovatno, ali prema kome; Obi ili Darth?  :mellow:

 

Link to comment
20 minutes ago, J-♣ said:

Obi-Wan vrlo zanimljivo krenuo, tako da mi je otvorio enigmu ko je... ↓

 

  Hide contents

...Reva  ili treća sestra

Po godinama odgovara da je preživeli padavan sa onog Anakinovog masakra, jedno od ono petoro dece koje beže iz hrama sa početka serijala, pa se nekako našla na tamnoj strani.

Koju tačno misiju ima kad je tako opsednuta Obi-Wan-om? Osveta vrlo verovatno, ali prema kome; Obi ili Darth?  :mellow:

 

 

Spoiler

Ko god da je, ne bi trebalo da zna da je Anakin - Vader. Nadam se da će imati dobro objašnjenje u vezi s tim i da neće početi da se razbacuju Anakinovim identitetom kao konfetama unaokolo po galaksiji. Lepota prve trilogije je bila velikim delom i u toj misteriji oko glavnih karaktera. Ako svaki perica sada bude znao ko je Vader svešćemo jednog iconic lika na baticu iz blokova. 

 

Link to comment
On 27.5.2022. at 12:18, Mos said:

Nisam gledao ali jedino sporo i može ako ne žele da naprave veliki pičvajz u široj priči. Čak bih rekao da mora biti čista hermitska drama sa unutrašnjim borbama glavnog lika i sećanjima, pre nego neko moderno vitlanje sabljama. Zapravo, sablja ne bi trebalo da se upali više od jednom u toku cele sezone i da iz tog obračuna ne ostan živ svedok. Kenobi jednostavno nije postojao 18 godina i zezanje sa tim je hrabar projekat.

ali zato u 3 epizodi, vežite se polećemo :happy:

 

ow2.thumb.jpg.51fe7931715f6c00234873b4ed808ddb.jpg

Edited by gone fishing
Link to comment

Ne znam za vas, ali ja sam popizdela zbog mačevanja.  A i zbog nekih drugih stvari

npr:

Spoiler

Desetogodišnju princezu Leu glumi dete koje po mojoj slobodnoj proceni ima jedva 6 godina.

 

Ni jednom jedinom stormtruperu ne padne napamet da Benu i Lei zatraži neku indentifikaciju za boravak na rudarskoj planeti, samo im poveruju na reč.

 

Jebo ih dvoboj između Bena i Vejdera. Živimo u uverenju da se njih dvojica nisu sreli 20 godina , čak i da Vejder ne zna da je Ben uopšte živ i onda ovoooo.

I za kraj, potpuni wtf, jedan gospodar sita, bivši džedaj, stoji pred zidićem od vatre , dok zajedno sa 3 debilna stormtrupera posmatra kako mutavi robot odnosi ranjenog Bena. 

Posle toga mi je došlo da gađam tv papučom.

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...