Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

I još jedna stvar:

 

Spoiler

Tunel do pilota u jednom pravcu, ulete i šetkaju ka pilotu dok u isto vreme zlica pronalazi tunel. Jedna drugarka se predomisli na pola puta i kreće nazad da pomogne Benu, Leja nastavlja ka pilotu. Sledeća scena, drugarka napolju van tunela pomaže Benu, a zlica stigla do pilota pre Leje koja je krenula brat bratu 20 minuta pre nego što je zlica otkrila tunel. :isuse: Čak je i moja nezainteresovan žena, koja gleda zbog piju-piju milkšejka, bila u fazonu - ček, zbun, šta? 

 

  • +1 2
Link to comment

Doduše, juče sam došla sa posla smlavljena, plus jeziva zapara i onda je bilo , daj nešto da odmorim mozak. Tako da postoji mogućnost da sam bila suviše blagonaklona prema 4. epizodi.

Link to comment

Meni su 3. i 4. ok. Uz sve sto kazete i jos dosta drugih stvari ipak sasvim ok. Gledao sam vezano i u stvari mislim da tako treba gledati i celu mini seriju. A koliko Dizni boli ona stvar za kanon, videcemo kad budemo odgledali poslednju epizodu.

Link to comment

Ali zato 5. epizoda od sjaja do ocaja...

 

Spoiler

Jedna od omiljenih scena iz svih filmova koje priznajem (dakle ne racunajuci 7, 8 i 9) je kad imperija na hotu razvaljuje pobunjenike a ovi beze kao misevi i onda se vejder useta u njihovu bazu, i pred nosom mu nekako pobegne falcon. i uvek sam se pitao zasto ga nije prosto otresao o zemlju silom. i onda 40 godina kasnije skoro identicna scena, pobunjenici beze samo se on ovaj put doseti i otrese ih ko slinu o pod... samo da bi se ispostavilo da su sve vreme bili u manjem brodu koji je bio ne znam gde i u kojem mu ipak pobegnu.

 

star wars no GIF

 

Link to comment

Mahom predvidljiva peta epizoda, kao što će biti i šesta, kad svaku epizodu završe sa naivnim kadrom čime će se baviti sledeća.

 

Lepo krenuo OWK, sad već "škripi".  :mellow:

 

 

Link to comment

skidam sestu, odgledao 1-5 zaredom sad

 

Spoiler

zidic od vatre je pobeda :lolol::lolol: lik koji silom spusti svemirski brod pobegne od metar i po vatre u fazonu jebigica drugi put cu uhvatiti najtrazenijeg begunca u galaksiji, move along :lolol:

 

rogue one i dalje ubedljivo najbolji SW film 21. veka, kako je tu vejder zajeban :ziga:

 

Edited by Tsai
  • +1 3
Link to comment
On 16.6.2022. at 12:37, Sludge Factory said:

Obozavam koliko postuju do sad uspostavljena pravila univerzuma! :rolleyes:

 

Ovo me ubedljivo najvise nervira. Stalno se pitas zasto neke od tih moci nisu koristili u originalnim trilogijama i sjebe ti sve

Link to comment

U originalnoj trilogiji je postojao vrlo dobar razlog zašto moći nisu korišćene. Kenobi je doslovno nestao s lica zemlje i nema tog dogadjaja koji bi ga poterao da napusti Arakis™. Čuj, javlja mu Organa pejdžerom da dodje u pomoć :lolol: dobro nije batman sign stavio na nebo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...