Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

Uzmem pre neki dana bademovo mleko. Uvek me kopkalo kakvog je ukusa, mora da je lepo, ja volim bademe...

 

Kad ono blato.

Napravim bogati kakao, malo dodam žutog šećera, ali.... blato.

Link to comment
  • 9 months later...

Jeblo me bio povrce te me jeblo, em sam ga triput skuplje platio, em je pola crvljivo pa ce na kraju ispasti sest puta skuplje. A i ja budala, da ispostujem goste vegane... Kad mi na kraju jos kazu da ne jedu briselske kupuscice ima da raspalim rostilj i izvadim cevape iz zamrzivaca.

Link to comment

Pre nekog vremena smo dobili novog kolegu na poslu, koji je veganac. Cesto napravimo specijalnu pauzu svi u firmi kada je nekome rodjendan, kada neko dobije dete, vrati se sa egzoticnog putovanja i slicno, pa se onda donese kolac, torta ili nesto mesano "slano" tipa kobaja, sunka, sir ili pazar sa puta...i od kako je on tu, to je postalo malo teze za organizaciju. Doduse, kada god imamo takvu pauzu on lepo ponese sebi nesto da jede, iako se uglavnom ostale koleginice potrude da nabave nesto sta je i vegansko. Ispadne da ni ne ocekuje da ljudi misle na njega, ali naravno da ce ljudi uzimati i njega u obzir kada prave planove. Ja takodje razmisljam sta da radim kada dodje red na mene, donela bih neki ali cestiti kolac.

Moram da priznam da makar nije smarac. To je onako usputno jednom spomenuo, mislim bas na prvom od takvih dogadjaja i nije ulazio dublje u tematiku. Pametan covek ;D

 

Nego arame, kakvo ti je to povrce koje je tri puta skuplje?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Prokelj.

E, to, nikad nisam znao kako se zove kod nas :D

 

@mlatko

 

Bezi zlotvore, to je najbolje povrće u svijet, kad se lepo karamelizovano zahrskavi u rerni. Pa još u ovoj kombinaciji koju sam smislio... ima prste da polizu svi. Samo će meni i sinu faliti biftek uz to :(

Link to comment

 to je najbolje povrće u svijet, kad se lepo karamelizovano zahrskavi

 

+1

 

Malo ga barnem, pa ga bacim na vreo tiganj sa maslacem, biberom i soja sosom. Poprašim malo smeđim šećerom.  :piggy:   Ne mora ni biftek.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...