Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, Jumanji said:

Ehh sta sve nece da smisle, cuj butler.
 

 

 

 

pa to je margarin...

a sto je najsmesnije ima i  fensi izraz za margarin ,,vegan butter,, :isuse: i vegani svi bitni mazu i prelivaju :isuse:

Link to comment

Ovu, gospo, ima u kroaciji da se nađe
319463_jpg.webp
to sam slomila prvo! rolf.gif

to uopshte nije metal, nego neka nesreca samo prevuchena metalnom prevlakom, da izgleda sjajno i ladno.

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment
e ne znam, ova moja jes metalna pravo!
za sada je metalna, za dalje cemo videti hihi.gif

sacu pitam svekrvicu da nema u shteku neshto iz sfrj ili sssr, dok se josh metal pravio od metala hihi.gif ona chesto ima fenomenalne stvari koje josh uvek imaju smisla.

sent from bubamoto



Link to comment
21 minutes ago, gospa buba said:

rukom brate, regularno.

objasnila gore.

sent from bubamoto

 


Ja dve takve slomila, za samo godinu dana. Kupio mi dragi jednu jedinu koju je nasao u lokalnom super-marketu, jer je bilo hitno, i ta je neka plastika i skroz drugi fazon, i stalno se pribojavam kada ce da pukne vise :D

 

30003283_digital-image.png

 

Kao fazon je da stavis neociscen, ali to moze samo u necijoj glavi da radi. Pritom ne isece posteno, pola luka ostane na samoj resetkici sa druge strane. No, hajde, radi posao - ne moram da seckam sitno.

Link to comment

Od fensi sam slomila ovu

dc666d49d8e54af69edc15899c7924b9.jpg

Na spoju ove plasticne drske i tzv. metala, iako je vrhunski gnjecila, ali sam ja to jako mnogo mozda...

A ova radi ok posao, mada uvek ostane deo od cena koji mora da se vrati i dognjeci -.-
0aa406cfead5af1d193d60a90fd0c49a.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...