Jump to content
IGNORED

Gitare, gitaristi, numere


Corkscrew

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    72

  • Indy

    49

  • Reaktor

    46

  • Pera Zeka

    40

  • 1 month later...

Da priupitam i ovde, možda neko ima iskustva sa ovim? Treba mi nešto tipa preamp/DI box za gajbu za u konp, a dobio sam fine preporuke, pa da proverim još malo.

Link to comment

skinuo sam kapicu ali mi "shraf" proklizava (bio sam cuga prejako zavrnuo i sjebao stvar), nije samo kapica...svejedno nosim do druga pa cemo neshto nabudziti...

Link to comment
Da priupitam i ovde, možda neko ima iskustva sa ovim? Treba mi nešto tipa preamp/DI box za gajbu za u konp, a dobio sam fine preporuke, pa da proverim još malo.
Aj javi kakvo je kada kupis i meni treba nesto slicno, a vidim ovo kosta 50-ak euro...Ja zagledam vec godinama one line6 igrackice ali sve skupo za "pokuci" i za moje potrebe...
Link to comment

Ima tih lajn siks zajebancija u svim cenovnim rangovima, ali ovi niži su bulja uglavnom. I ne daje mi se 150+ ojra za kućnu varijantu. A ovaj Behringer ima tu lanpu™, koju bih čak i zamenio nekom boljom, ako treba.

Link to comment
Imao sam zadovoljstvo da je slusam jako davno u VOXu na Banovom brdu sa njenim bendom Hush,
i ja je slušao isto u voxu, neke tamo 96-97 (?) možda i ranije. bilo sranje i tada kao što je i sada.
Link to comment
Aj javi kakvo je kada kupis i meni treba nesto slicno, a vidim ovo kosta 50-ak euro...Ja zagledam vec godinama one line6 igrackice ali sve skupo za "pokuci" i za moje potrebe...
Btw, ako već nisi, pribavi Vintage Amp Room plugin za koji već sekvencer koristiš. The shit. Ima 3 jačala u prostoriji, ja nisam mrdnuo dalje od Maršala. To je taj zvuk, prezens baš kako treba, moš da podešavaš i poziciju mica. Ne znam kako ranije nisam čuo za to.
Link to comment
Btw, ako već nisi, pribavi Vintage Amp Room plugin za koji već sekvencer koristiš. The shit. Ima 3 jačala u prostoriji, ja nisam mrdnuo dalje od Maršala. To je taj zvuk, prezens baš kako treba, moš da podešavaš i poziciju mica. Ne znam kako ranije nisam čuo za to.
Nisam jos, cu nabavim, hvala...vidim ima i metal amp room, ovdje samo Engl simulacija ali vjerovatno ima jos interesantnih stvari...nisam uspio provaliti sta kao simulira vintage amp room, tj. o kom marshallu pricas, jcm 800?http://www.youtube.com/watch?v=A4HdCi5p_V8&
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...