Jump to content
IGNORED

Gitare, gitaristi, numere


Corkscrew

Recommended Posts

  • Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    72

  • Indy

    49

  • Reaktor

    46

  • Pera Zeka

    40

Nadam se da se ovaj topic neće baviti samo gitarskim individuama-herojima, nego i tretmanom instrumenta samog po sebi.U to ime, evo malo 1. gitarske revolucije posle Hendrixa
now u r talkin'! ;)
Link to comment
jebo te kad se setim koliko sam slusao sister, a sad mi to deluje nekako prazno... i da prostite pomalo isfolirano.
jbg, razumem da te "ne radi" više. dešavalo mi se to sa mnogim bendovima [kome nije?]. rekoh ja, tamo, na sonic youth topicu...
Link to comment

Ja moram priznati da sam vrlo slabo upoznat sa opusom nakon Goo. Dirty sam malo slušao onomad, i delovao mi je suviše upeglano. Posle toga sam ljudski odslušao samo Rather Ripped, koji onako nije loš, popičan, al nije mi to to. Evol, Sister i Daydream Nation mi ostaju vrh vrhova gitarske muzike ikad.

Link to comment
Ja moram priznati da sam vrlo slabo upoznat sa opusom nakon Goo. Dirty sam malo slušao onomad, i delovao mi je suviše upeglano. Posle toga sam ljudski odslušao samo Rather Ripped, koji onako nije loš, popičan, al nije mi to to. Evol, Sister i Daydream Nation mi ostaju vrh vrhova gitarske muzike ikad.
oko ovog poslednjeg se slažemo u mnogome, larssone ;)anyway, i ain't much of a fan, ali, ovo mi je kul: Edited by transcending
Link to comment

neko mi rece da je sutra 3 godine otkade sam vido piksize. sto djoni grinvud iz rejdioheda kae, poceli smo da se zezamo sa elektronikom jer je mister santjago odsviro sve sto treba na djitri.btw, dzoi santjago >>> li ranaldo.a i uajt strajps su dosta bolji bend od sonik juta.

Link to comment
neko mi rece da je sutra 3 godine otkade sam vido piksize. sto djoni grinvud iz rejdioheda kae, poceli smo da se zezamo sa elektronikom jer je mister santjago odsviro sve sto treba na djitri.btw, dzoi santjago >>> li ranaldo.a i uajt strajps su dosta bolji bend od sonik juta.
zagreb? osetio sam ja prisustvo nekog neobjasnjivog gusenja na tom koncertu... sad znam odakle to :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...