Jump to content
IGNORED

Gitare, gitaristi, numere


Corkscrew

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    72

  • Indy

    49

  • Reaktor

    46

  • Pera Zeka

    40

Ovaj Badijev uvod je remek delo i legitimacija majstora. Ovo drugo je izdrkavanje koje moze da izvede svaki tezgaros iz Nazovi benda, cak i brze, duze i zesce. Ne mogu da shvatim da se nekome umesto majstorije vise svidja poseravanje na istu. Najgore od svega je sto je u pitanju Johnny Lang, kreatura koja svira blues izmedju dve posete teretani, da ne govorim o uzivljavanju poput ovog gore a izrazito odvratnom u Braci Bluz 2000.

Link to comment

Ima dosta vec na temi. Ne bih da dodatno zagadjujem. cool.gif BTW, gde nestade ono malo razmene saveta i misljenja o magnetima, civijama, kobilicama i sl. Nisu valjda zabranjeni postovi sa vise od 4 reci a bez youtube klipa.

Link to comment

odlicno..imate li nekih preporuka za kupovinu akusticne gitare; izmedju 300 i 400 evra.koliko sam uspeo da shvatim Takamine G serija je najbolja u toj kategoriji.doduse, i Seagull u toj klasi ostvaruje zavidan kvalitet ali ih nema u Srbiji. nakon par nedelja njuskanja shvatam da u toj oblasti kod nas postoji jedna jedina firma koja ima nesto poput monopola.

Edited by Minimoog
Link to comment
  • 2 weeks later...

To je tranzistorsko pojacalo za elektricnu gitaru sa slusalicama koje se mogu koristiti univerzalno i za slusanje muzike, a ovo gore je kabl kojim se gitara povezuje s pojacalom. Tamo skroz levo na onaj cug salter se ukljucuje, kad led dioda iznad dugmeta zasvetli crveno, znaci da je pojacalo ukljuceno (osim ako dioda nije neispravna). Na ove razne potenciometre se steluje zvuk po zelji. Poseduje dva ulaza za gitaru, tako da mozete svirati sa drugom, prijateljem ili dzemovati sa slucajnim prolaznikom, ukoliko je poneo svoju elektricnu gitaru i kabao.edit@ ovo je samo prost opis, za iskustvo ipak preporucujem nesto od cega ne moz struja da udari :D

Edited by Pera Zeka
Link to comment

Ma sad vidim da nisam dao ni dijametar horne i aproksimativnu izlaznu snagu, jebes ga kad sam povrsan ;)edit@ sad bez zezanja, nepoznata mi je i marka i sprava, al nesto slicno sam video ovih dana u Liri, za kupovinu gitare do ne znam koje sume daju ovako neko pojacalce na poklon, ima cak i neki drive

Edited by Pera Zeka
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...