Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

4 minutes ago, Misko said:

S tim sto je meni omiljeni Kovacevicev scenario, ipak, Underground, sira verzija

to i sv georgije

 

samo je on epski upropašten u ekranizaciji

Link to comment

Meni ipak Ko to tamo peva, onaj autobus (sa svim likovima) i ona vukojebina su neprejebivi. 

 

A eto, Tito je stigao i ovaj film da poboljsa, zahvaljujuci njemu taj cirkus sa zivotinjama nije stigao i kraj je ispao ovakav kakav jeste. Zooloski vrt i divlje zivotinje su vise za Kustu :sleep:

 

Edited by Sludge Factory
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

..i to bi onda verovatno bila najbolja glumacka ekipa ikad okupljena u YU kinematografiji.

 

teško da bi ijedan film dostigao ekipu kakva je u 'Majstori, majstori'. Da se samo našla i neka uloga za Seku to bi bila kompletna glumačka elita tog doba.

  • +1 1
Link to comment

Ko to tamo peva je malo bolji od maratonaca, no oba su daleko od vrha ju kinematografije.

 

Takodje, mnogo su mi jaci ansambli kod prva 2 markovica nego kod sijana, koji je naravno i znatno losiji reditelj. 

Link to comment

ja sam underground čitao kao roman u izdanju stubova kulture/vreme knjige(ne znam u kojoj su iteraciji bili tada)

a georgije kako vidim ima laguna

Link to comment
Ima li gde da se procitaju scenariji za Underground i SG?
Ima toliko verzija da ti je to besmisleno.
Mislim, moguće je da su objavili nešto.
Ali ako ti neko daje pitanje koja je verzija...







... Shiit has hit the fan


Link to comment
5 hours ago, svigirbor said:

Kuća pored pruge.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka
 

Taj film i nije los, zapravo..najbolji film je Sulude Godine Zorana Calica, molim lepo:D..ali, licni favori, Velika  frka

Edited by Misko
Link to comment
9 hours ago, MocaVukotic said:

Ko to tamo peva je malo bolji od maratonaca, no oba su daleko od vrha ju kinematografije.

 

Takodje, mnogo su mi jaci ansambli kod prva 2 markovica nego kod sijana, koji je naravno i znatno losiji reditelj. 

u, bre...

Link to comment
3 hours ago, Moća said:

Ima li gde da se procitaju scenariji za Underground i SG?

Za Underground imas novelizaciju, ali iam dosta raylika, ubacenih detalja, i cak alternativa, kojih nema ni u siroj verziji filma, mini seriji..najbolja verzija je ipka, mini serija..a Sveti georgije, prpeorucujem poyorisni komad..ili cak snimak predstave,sa Petrom Kraljem, Draganom Nikolicem i Darom Dzokic, fantatsicna stvar..

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...