Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

odgledao ZG80 iz 2016.

hrvatski film sa dosta srpskih glumaca.

Zg80-poster.jpg

 

šta znam, na granici bezveznosti, a opet nekako pitko i dovoljno blesavo da ne ugasim.

film nije pretenciozan, ne pokušava ništa specijalno da kaže, tu i tamo neki detalj gde vidimo da ljudi onda (kraj 80ih) nisu mogli da pretpostave šta će zaista desiti i koje veličine će potres pa su ti neki dijalozi onako pomalo zabavni a tužni. sem toga film samo vozi, pokušava da ispriča priču o jednom navijačkom danu na neki naivan način.

 

Link to comment
1 hour ago, msv said:

Restaurirani Majstori, majstori na Novoj

 

Hvala, premotao, morao sam da pustim po ko zna koji put.

 

Kolko je genijalno, svaka recenica, saplitanje o itison, sve :lol: Ali ko je radio u kolektivu, malo vecem i malo duze, svaka rec u filmu boli. 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

@Milošica

 

Nema sanse, taj je izraubovan mega giga, ima mnogo drugih manje poznatih a odlicnih

 

Zamenice, pusti ruku! 

Pa sto ne kazes dovidjenja!? 

Budi malo sama sa sobom, misli o sebi, ljudi su u tvojim godinama dizali revolucije! 

 

Ove rado koristim

  • Haha 1
Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

@Milošica

 

Nema sanse, taj je izraubovan mega giga, ima mnogo drugih manje poznatih a odlicnih

 

Zamenice, pusti ruku! 

Pa sto ne kazes dovidjenja!? 

Budi malo sama sa sobom, misli o sebi, ljudi su u tvojim godinama dizali revolucije! 

 

Ove rado koristim

A dobro, nisam bas ispratio da je izraubovan pa za mene kao da nije, s obzirom na moje godine :D

Link to comment

U tvojim godinama, ja sam ljudima u mojim godinama skidao kapu, i ljubio ruku, sram te bre  bilo!:D

Zilijen, drago mi je!

Edited by Misko
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...