Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

citam: karaula, pa kumsovi pa apokalipsa i ne mogu 3 minuta da se sastavim u cemu je gvint?!? pa me jos zbunjuje zasto kumsovi nisu na pocetku ili na kraju, sta tu u sredini. ni tamo ni vamo. a, ono, nista normalnije nego 3 kuma objediniti sa kumovi.

 

:twak:

 

Link to comment

Kompleksni su i Maratonci..mada, drama je mozda i kompleksnija..a bas u KTTP npr mislim da je galerija likova sarenolikija, samim tim se i performansi dosta isticu..sa druge strane, moglo bi se reci da u tih 90 minuta, koliko oba traju, likova ima vise u KTTP, samim tim, manje prostora za manevirsanje, pa se u Maratoncima bolje isticu..

Edited by Misko
Link to comment
1 minute ago, Misko said:

Koja, ja ne vidim sta bi mogao igrati..mozda je cika Brku i on mogao, doduse:D

 

Ne znam..da se nekako imputira neki Bili Piton koji obilazi decu na robiji..ili kako god. Ali uvek pomislim da, uprkos tome sto je film sam po sebi savrsen i navikli smo svi na tu ekipu i radnju, Radmilovic mogao da obogati film..i to bi onda verovatno bila najbolja glumacka ekipa ikad okupljena u YU kinematografiji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...