Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Henex iskombinovao biznis sa Beogumom, pa sad koriste njihove radionice za tehnički i naravno akcija je skuplja za 2000 nego prošle godine kad su radili sami, ali ajde najbliži su mi.. Natjera majstor auto na mašinu i pokvari im se aparat kad su krenuli da mjere kočnice, tuc-muc doći će serviser, ali vama ističe termin, moraćete doći ponovo, kad - sutra ujutru je tek slobodno. Ok dođem ponovo jutros, ali zašto niste došli u 7:45, pa rekli ste u 8:45, ne ne upisano je 7:45, moraćete ponovo doći sutra..

 

Na putu kući signal da je crkla sijalica od pozicije, sredio na parkingu. Registracija važi do 29. pa možda jednog dana i uspijem.

Link to comment

Uh,  baš si baksuz. Meni se nikad nije desilo da im se nešto pokvari. Inače sam pre 2 meseca prošao bez problema uprkos poodmaklim godinama (18) i skoro 400 hiljada na satu. Sve mi radi bez greške. 

Link to comment

Kažu majstori da su ove godine dobli novu opremu, ali da je stara bila bolja.

 

Inače sam prošao uz manje prigovore na neke stvari koje ću sad da sređujem, ali sam prethodno napravio sebi štetu na perionici i baš se smorio. Nisam primijetio da mi se pod pritiskom vode razdrndao desni brisač i kad sam ih uključio nakon pranja metalni pipak mi je povukao bijelu liniju po šoferšajbni. Nije nešto ekstremno i sa suvozačke je strane u donjem dijelu prema centru, ali je mozak sada fokusiran samo na tu crtu. Vidim pretragom po forumima da to ne može da se reparira pastom niti poliranjem, oštećena je površina stakla i to je to. Bedak..

Link to comment

Ja valjcima nisam prao kola ne pamtim od kada. Bar 10 godina. Od kada postoje ove samoperionice uglavnom idem kod njih. 

Edited by nesha taxista
Link to comment

...a ja jedne godine pri kraju zime nerazmišljajući odem na valjke pri temp od oko 1-2°C...čeljade mi izda karticu za makinu, ja uteram auto i pokrenem četke sedeći u kolima. Nešto mi mnogo bučne ove četke razmišljam...došle do pola auta dotrčava čeljade stiska panik taster a ja u čudu...nešto se sjebalo razmišljam

Ona se izvinjava, kuka, plače...nesme da uključuje valjke ispod 5°C jer se ukrute od hladnoće, ali zamajala se i zaboravila skroz. Pri tom i ja znam za to pravilo ali kasno već...

Daje mi svoje podatke jer "firma" nema ništa s tim, mogu da je ganjam samo lično...nema više od 19-20 g devojčurak. Samo sam se okrenuo o otišao.

Auto do pola blago izgreban a druga mu godina tek bila.

  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sad kako je prošla zima i soljenje gledajte u nekoj od onih perionica gde sami perete da isperete auto odole i unutrašnjost blatobrana obavezno. 

Link to comment

Ja isto često perem tj puškaram sam, ali moram priznati - takvo pranje i u perionici je dupe glava. Ogromna je razlika, barem ovaj moj pere kao nenormalan, čovek živi za to. :D

 

Nedavno sam posle baš dugo vremena oprao auto, iako sam ga redovno puškarao spolja, imao sam osećaj kao da sam uzeo novi...

Link to comment

imam četvrtastu fleku na vratima tačno ispod brave, kao da je bila zalepljena samolepljiva sličica, šta to može da bude koji đavo?   jel to neko pokušavao da otvori, pa zalepio neku spravu za obijanje otkud znam,  sad guglam da li postoji tako nešto :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...