Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ja sam pogrijesio. Crijep se stavlja na krov. U ovom slucaju je šlauf ali trazio sam neku drugu riječ jer mi ne leži za ovo i pogriješio.

Edited by borris_
  • Hvala 1
Link to comment

Kevi se ovo desilo na MOL pumpi pre 10+ godina ako se dobro secam, Astra G '98 godiste. Verovatno su kasnije nesto menjali.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
On 7.3.2022. at 0:47, zorglub said:

Kumov ćale je 90ih umesto dizela u Miniku (200D natürlich) sipao kerozin. Upalio je nekako, al' da se ugasi nikako :laugh:

de je naso kerozin? :twak:

Link to comment

Ja sam jednom sipao jedno 20L benzina u dizelaša. Bez problema upalio i vozio mozda kilometar i tačno ispred sledeće pumpe se ugasio u sred vožnje. Stanem tu kod pumpe, otvorim haubu i krenem da mozgam... bio sam ubeđem da je nešto oko struje. Ne znam iz koje fijoke podsvesti mi je sinulo da proverim šta sam sipao. Našao sam broj pumpe, javi se gospođa i kaže sećam se sine sipao si 20L bezolovnog. Hvala, doviđenja.

 

Uglavnom, pozvao sam majstora/šlep službu. Iscedio ga, zemino filtere i posle je terao bolje nego ikad :D

Link to comment

ladno vozim neregistrovan auto već sedam dana. isteklo 8. marta.

 

ne vredi, prethodni auto, koji sam vozio duže od pet godina je bio registrovan do 16. u mesecu (i to ne mart nego decembar). to se promenilo, u dokumentima naročito, ali ne u mom mozgu. po njemu mogu da vozim do 16. bez brige.

 

kreten!!!!

Edited by Ted
Link to comment

moja suprruga voli da se nervira oko tih sitnih kazni za parkiranje, mala prekoračenja brzine isl. ja sam lepo predložio da umesto nervoze odvojimo u neku kovertu 20.000 dinara na godišnjem niovu za moguće kazne te vrste. i mirna Bačka. i onda ako u toj godini ne bude kazni, neka uzme kovertu i neka kupi čizme, cipele, šta god ;)

Edited by Ted
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...