Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

On 8.4.2022. at 23:08, kud u maglu Simoviću said:

probao ono “lasersko” pranje kod petoševića za 500 kinti

 

6min, bolje i od četki i od puškaranja

 

rabiću uslugu i dalje

probao danas, sasvim ok. pridruzujem se kumsovim preporukama

Link to comment
On 9.4.2022. at 9:37, radisa said:

Jbt, ja tamo sipam gorivo poslednjih 5 godina, na pamet mi ne bi palo da se to zove piramida...

Jedno kratko vreme se pumpa zvala tako. Posle je promenila par vlasnika do ovog sadašnjeg Mola, Ostalo prvo ime u glavi, kao recimo što kažemo Lutrija za mesto gde ona više nije bar 15 godina.  Neki još uvek onaj Simpo zovu Kokra iako to nije još od osamdesetih. 

Link to comment
1 minute ago, nesha taxista said:

Jedno kratko vreme se pumpa zvala tako. Posle je promenila par vlasnika do ovog sadašnjeg Mola, Ostalo prvo ime u glavi, kao recimo što kažemo Lutrija za mesto gde ona više nije bar 15 godina.  Neki još uvek onaj Simpo zovu Kokra iako to nije još od osamdesetih. 

I ja kažem i Kokra i Lutrija i Nork... Čak mi se omakne i Stoteks...

 

Ali Piramida, nikad...

  • +1 1
Link to comment

Juče mi je bio zakazan tehnički (registracija). Ustanem na vreme, na parkingu još jednom isproveravam sva svetla, odvezem se do perionice, operem auto, pa odmah zatim na lokaciju za tehnički. Na liniji mi nije radila čitava zadnja leva grupa svetla, sa sve tri sijalice izgorele!?

Zamenio, pa obrnuo još jedan krug.  

Link to comment
I ja kažem i Kokra i Lutrija i Nork... Čak mi se omakne i Stoteks...
 
Ali Piramida, nikad...
Kad ja nekom objašnjavam gde je kuglana Žabac: kod Kokre, kod Simpa, preko puta Tunela Jevtinoće :)

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, kyrre said:

Kad ja nekom objašnjavam gde je kuglana Žabac: kod Kokre, kod Simpa, preko puta Tunela Jevtinoće :)

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

To... :)

Link to comment

Problem sa svim četkastim i laserskim  perionicama je u tome što pragovi sa unutrašnje strane uglavnom ostanu neoprani pa se može desiti da kad ulazite u kola isprljate pantalone. 

Link to comment

Glupo pitanje. U ponedeljak sam krenuo autoputem iz SM do nekog carinskog skladista pre BG ali na pola puta mi je Kuga pocela da trese, nesto na trapu ili tocku se sjebalo pa sam parkirao pored puta i zvao druga s prikolicom da dodje po mene. Natovarili smo Kugu ali prilikom izlaska sa naplatne nisam platio putarinu za Kugu, samo za taj auto kojim je vukao prikolicu. Da li moze da bude problem sto sam usao na autoput i uzeo karticu a nisam izasao tj. platio?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...