Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

cekam muza da slika, ima nekih par ogrebotina sa kojima sad nemamo vremena da se bavimo i za koje smo spremni da korigujemo cenu :), od kvarova stvarno nije bilo nista za glavobolju - redovno servisiran, uredno zapisano sve sto je menjano, dobar i veran auto ali nam iskocila prilika da uzmemo noviji - zato ga i prodajemo.

 

Link to comment

registracija je oko 22 soma - a za tih 105 Ks bolje da odgovori neko ko se malo vise razume, ja sam samo glasnik :)

a razlog prodaje sam napisala - iskocila nam prilika da kupimo noviji auto, od istog druga od kog smo kupili i ovaj koji sada prodajemo - ista prica: on je prvi vlasnik, znamo kako je odrzavao, znamo sta se autu desavalo od kako ga je uzeo, pa nam nesto gre’ota da propustimo :)

Link to comment

Meni je Mazda 3 nedosanjani san...samo ja gledam ove malo novije 2011 i novije... a vozio sam jedno 2 meseca sestrin 1.4. Mazdu 3 2008... dobar auto, pouzdan... jedino sto su mu ubacili gas, pa je to lose odradjeno pa je zato i prodat...

 

Srecno u prodaji...

 

A koji auto kupujes?

Link to comment
9 hours ago, Milosh76 said:

Meni je Mazda 3 nedosanjani san...samo ja gledam ove malo novije 2011 i novije... a vozio sam jedno 2 meseca sestrin 1.4. Mazdu 3 2008... dobar auto, pouzdan... jedino sto su mu ubacili gas, pa je to lose odradjeno pa je zato i prodat...

 

Srecno u prodaji...

 

A koji auto kupujes?

 

mazda 3 je sjajan auto. prezadovoljan sam :)

Link to comment
10 hours ago, Milosh76 said:

Meni je Mazda 3 nedosanjani san...samo ja gledam ove malo novije 2011 i novije... a vozio sam jedno 2 meseca sestrin 1.4. Mazdu 3 2008... dobar auto, pouzdan... jedino sto su mu ubacili gas, pa je to lose odradjeno pa je zato i prodat...

 

Srecno u prodaji...

 

A koji auto kupujes?

 

mazdu 3 :D, 2016.

 

jesu stvarno odlicni, pouzdani, bas su onako - drugari :)

Link to comment
20 minutes ago, decak Kejt said:

 

mazdu 3 :D, 2016.

 

jesu stvarno odlicni, pouzdani, bas su onako - drugari :)

 

MRZIM TE! :D

 

 

ja gledam 2011 i novije, al ne mogu da platim tako mlad auto :D

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13920217/mazda-3-16-te

ili

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14827032/mazda-3-16-i-te

 

@radisa  ajde prebaci ovo na temu o polovnjacima :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel ima neki pouzdan sajt za proveru kola po VIN-u iliti broju sasije? Ono, osnovne informacije. Kopka me jer sam neki dan testirao ovu dijagnostiku sto smo kupili i vidi mi Golfa peticu kao 2005. godiste a prilikom uvoza su mi ga ovi iz AMSS stavili da je 2004.:mad:

 

WVWZZZ1LZ5W023238

 

Deseti broj u broju sasije je navodno godina a meni je petica, jebem li ga. Mozda su ih stakla zbunila, na njima je broj 4.

Link to comment

Rekao bih da si omašio broj šasije tj. da je tvoj broj WVWZZZ1KZ5W023238. Jesam li u pravu?

Ako jesam, auto ti je proizveden 22.06.2004. 10. karakter jeste godina, ali ima mali štos koji su proizvođači sami zamutili. U pitanju je modelna godina, pa većina proizvođača krene da stavlja modelnu sledeću već negde na leto tekuće godine. Onaj datum ti je 100% tačan, možeš da proveriš sa Porsche SCG ofkors ;)

Mala ilustracija na sličici.

VINVW.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...