Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Jel zna neko sta znaci culasse na francuskom, koji je to deo motora? Nasao sam neku Astru J dobru ali pise probleme culasse, baca mi prevod nesto breech, breeze...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Ili malo izravnaj glavu :D , napisi NOV NOV NOV... smanji kilometrazu na 124.473km i stavi 10% nizu cenu od najvece... pa mozda naleti neko...  :D 

Edited by Milosh76
Link to comment

Kakve sve laži stoje u opisu na polovnim automobilima, pa to je hit! Lik koji je od nas (rent a car kuća) kupio Oktaviju za tipa 9k, dva dana kasnije je oglašava za 12k uz opis tipa:

 

TOP! TOP! TOP! Ex-vozilo direktora velike strane kompanije! Garažiran 100%! Vozila ga jedna osoba - lični šofer direktora! Prava km, svi servisi na uvid! Zadnja cena, prvi koji dođe da ga vidi ga i uzima - garantujem!

I još svašta nešto, braća Grim da jedu gomna.

 

A na fotografijama auta još uvek naši ramovi! :laugh:

Edited by zorglub
Link to comment
7 minutes ago, zorglub said:

Kakve sve laži stoje u opisu na polovnim automobilima, pa to je hit! Lik koji je od nas (rent a car kuća) kupio Oktaviju za tipa 9k, dva dana kasnije je oglašava za 12k uz opis tipa:

 

TOP! TOP! TOP! Ex-vozilo direktora velike strane kompanije! Garažiran 100%! Vozila ga jedna osoba - lični šofer direktora! Prava km, svi servisi na uvid! Zadnja cena, prvi koji dođe da ga vidi ga i uzima - garantujem!

I još svašta nešto, braća Grim da jedu gomna.

 

A na fotografijama još uvek naši ramovi! :laugh:

Dobro, ko poveruje da se direktor strane kompanije vozio u oktaviji i to da je imao i vozača, taj i zaslužuje da kupi takav auto... :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, zorglub said:

Ne preterujem ništa, jedino što tek ovoga mogu da se trenutno setim, znam samo da smo se savijali od smeha.

Verujem da ne preteruješ, naravno da je tako...

 

Mislim, tražio sam sad nešto gosođi da kupim, pa sma odustao, na neko vreme... 99% oglasa je laž, na prvo čitanje... Baron Minahauze je amater za ove prodavce polovnjaka...

Link to comment

Ovo je Astra J 1.4 turbo 2012. godiste sa 108 000km, ne bi bilo potrebe za vracanjem kilometraze i auto je osim toga sto pise perfektan ali ne vredi mi kad ne znam tacno sta je i koliko kosta, pogotovo sto cena nije mala. Narucio sam vec jednu 2011. isto turbo benzinca ali cu otprilike ustupiti drugu s kojim sam odrastao, po nabavnoj ceni... :(

P.S. Zadnja dva Passata B6 su nam bila sa 256 i 264 hiljade km i prodata u manje od 24 sata nakon oglasavanja, ne gledaju bas svi kilometrazu.033fd3ec99abff1eda7f14d2a9c3ec92.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
16 minutes ago, Moća said:

Da li je neko upoznat sa aukcijama polovnjaka u Francuskoj? @borris_

Ima Alcopa aukcije i moze sto sta da se probere samo sto ne znam koliko se cene podignu na aukciji a interesantni su jer imaju i povracaj pdv-a.

:ohmy:

nikad neces kupiti auto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...