Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

16 hours ago, pbg12345 said:

Nisu me zaveli. Oni mi apsolutno nista nisu rekli. Bio sam u mecjuvremenu u supu, kazu da je gimila sad takvih slucajeva, zbog novog zakona po kom su ovi sa tehnickog duzni da slikaju Brojeve sasije i motora

Na ovom autu se problem vuce jos od godine uvoza i kazu u supu da je suludo da sam to pokusavam iskopati jer su ti predmeti ko zna gde i trajalo bi mesecima

 

On 16.7.2019. at 21:42, zorglub said:

Čuveni PUS, koji naravno postoji oduvek, ali nikad za jbn 200EUR.

 

Inače, u poslednje vreme je dosta ljudi koje poznajem vraćeno sa tehničkog zbog ovog ili onog papira, uglavnom dokumentacije potrebne za prvu registraciju - atesta, carinske deklaracije, takvih stvari. Ne znam šta se dešava, ali kao da navikavaju narod na harač i maltretiranje. A pošto imaju posla sa najvećom sisom od naroda ikad, može im se.

 

Link to comment
10 minutes ago, Valkyrie said:

Može dira Forda samo ako će metne bele rukavice.

Hvala za tip, ovo me ubeđuju da je sasvim redovna DIY procedura al zajebaću nešto. 

Pa trebalo bi da budu otvoreni već fabrički isofixovi. Proveri da ti se nije otvor u štofu pomerio pa pokrio isofix, pa ga samo pomeri i vrati na mesto. Ne bi trebalo da ljudi seku štof sami. Ako pak stvarno moraš da sečeš, kad probušiš rupu, po rubu sipaj super lepak, jer će u suprotnom da se štof para i rupa širi dalje, ako se ne porubi ili zalepi.

Link to comment

Sedišta su kožna. 

Na autu je bilo već sedište iza suvozača opremljeno isofixom ali sad mi treba još jedno. Internet reče da zavrnem deo tapacirunga da vidim gde su vođice - našla, postoje još jedne. Sad bi trebalo da prosečem do njih da može da se montira još jedno autosedište za dete. Jedan lik je detaljno okačio slike kako je on to uradio na svom C-Maxu, zato sam se nešto primila da probam i ja sama ali vrv će ipak neki tapetar da se time pozabavi. 

Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

Sedišta su kožna. 

Na autu je bilo već sedište iza suvozača opremljeno isofixom ali sad mi treba još jedno. Internet reče da zavrnem deo tapacirunga da vidim gde su vođice - našla, postoje još jedne. Sad bi trebalo da prosečem do njih da može da se montira još jedno autosedište za dete. Jedan lik je detaljno okačio slike kako je on to uradio na svom C-Maxu, zato sam se nešto primila da probam i ja sama ali vrv će ipak neki tapetar da se time pozabavi. 

Aaaa, znači koža, klima, šiberdah:D Opet mi je čudno da na jednom sedištu ima, a na drugom nema već fabrički otvoreno. Ali, svakako bolje da tapetar to uradi.

Link to comment

Da, sad uz dečja sedišta sa isofixom daju i te male plastične rozetne koje idu preko rupa.

@Tresko

Auto mi je uvezen iz Italije, jbg, znaš da vi Žabari držite do stila :lolol:

Meni je ok što isofix postoji ali je prekriven jer ne kupuju kola samo ljudi sa malom decom, šta će to nekome ko ih nema ili ima veliku decu. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Da, sad uz dečja sedišta sa isofixom daju i te male plastične rozetne koje idu preko rupa.

@Tresko

Auto mi je uvezen iz Italije, jbg, znaš da bi Žabari držite do stila :lolol:

Pa da.:D Plus u 99% slučajeva su ljudi ovde totalni manijaci oko pranja, glancanja i održavanja auta. Auto je praktično važniji i od dece i žene.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...