Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Pa na domacim oglasima, osim ako ne planiras da putujes po Evropi i gledas placeve sta koji nudi. Ili ako imas nekog super pouzdanog ko moze za tebe izabrati auto koji bi se tebi svideo i kako izgleda i kakvu opremu ima i kako ide...

 

Za pocetak polovniautomobili.com  ali to vec znas :D

 

Na aukcijama uglavnom kupuju firme i placevi i to  vise automobila odjednom, retko neka firma kupi jedan ili 2 automobila. Kupe ceo sleper pa proberu sta valja, a sta ne.

 

 

Ako imas nekog pouzdanog u inostranstvu koji moze da ti probere par automobila, pa ti odes tamo i odlucis sta je za tebe najbolje, to je ok opcija...

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Tebra probao sam i sokirao se kakve rezultate postizu manijaci.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Ja bio uporan i resio sve bez greske 4700 poena. Onda sam im reko ma mrš bre

Link to comment
On 20.9.2019. at 23:52, Zli Gli said:

Zadnja dva Passata B6 su nam bila sa 256 i 264 hiljade km i prodata u manje od 24 sata nakon oglasavanja, ne gledaju bas svi kilometrazu.

 

:smiley_hail:

Link to comment

Pa tako...

 

Jbg, svaka budala moze da nadje ponekog sledbenika...

 

Ja sam jednom probao da mu objasnim, ali sam odustao... Najviše volim™ kad pricamo nešto o kolima kad kaže, čitao sam kod Todorovića... Inače normalan čovek, čak i jako pametan ako pričamo o suvoj, matematičkoj inteligenciji , ali se lepi na gluposti...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...