Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

7 hours ago, Zverilla said:

A kako da komšiluk zna da dingospo ima pare za Ferarija ako ne čuje ništa? 

 

Ko što već drugi rekoše, ti automobili mogu da budu tihi, al većina kupaca takvih automobila želi da budu glasni. Jaguar recimo ima extra glasni mod... :wacko:

 

zanimljivo a nikad nisam cula nekog da turira u jaguaru i da je glasan. a vidis to je jedan od retkih koje bih kupila da mogu da se razbacujem. imaju neki jaguar mali sto vuce na porsea ali lepsi i lep im je crossover isto. i sve gospoda voze a ne ovi papci novokomponovani. 

ovaj mi se svidja jaguar f type

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

kako najbolje da ocistim sedista da izgledaju kao nova (od materijala su)? 

i kako da operem patosnice da isto izgledaju kao nove? 

probala sam na self car wash jer tamo imaju water pressure gun ali mi odlete od pritiska. jedna zavrsila na ulici, zaustavljala saobracaj

 

i probala u komercijalnoj masini ali nije se bas nesto oprala. i u kadi... dozivotno crna voda izlazi na grubu cetku dok trljam. 

Edited by mustang
Link to comment

imaš one tečnosti za tepihe, poenta je da napraviš penu, penu(ne i vodu) utapkaš u sedišta i u isto vreme očetkaš sa nekom četkom(tvrđom)

 

posle sat vremena usisaj jakim usisivačem

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
4 hours ago, mustang said:

kako najbolje da ocistim sedista da izgledaju kao nova (od materijala su)? 

i kako da operem patosnice da isto izgledaju kao nove? 

probala sam na self car wash jer tamo imaju water pressure gun ali mi odlete od pritiska. jedna zavrsila na ulici, zaustavljala saobracaj

 

i probala u komercijalnoj masini ali nije se bas nesto oprala. i u kadi... dozivotno crna voda izlazi na grubu cetku dok trljam. 

Odvezi auto profesionalcima a posle bolje odrzavaj

Link to comment

Prenos uraditi odmah i insistirati na tome. Inace svaki prekrsaj placa predhodni vlasnik vozila.

 

Prenos se radi u roku od 7 dana, cini mi se i tada se placa porez drzavi.

 

Sa tim papirima se uzima saobracajna na ime kupca, a osiguranje se resava u osiguravajucoj kuci.

 

Ako registracija istice za, recimo, 10 meseci, ti izvrsis prenos, a registracija se radi kad istice

Link to comment

Da li kad se kupi TAG uredjaj u tih 2022 dinara ulazi i neki kredit, da se tako izrazim, ili se dopuna kupuje posebno?
Koja je najmanja cifra za uplatu?

Link to comment
35 minutes ago, Milosh76 said:


Koja je najmanja cifra za uplatu?

kad sam se vraćao iz ni uplatili 800 koliko je bila i putarina

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...