Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

16 hours ago, Valkyrie said:

Nakon zamene suvozačevih vrata, ne funkcioniše mi zatvaranje tog prozora spolja na dugo držanje tastera za zaključavanje. Ko to može da namesti? Električar? Bravar? 

Možeš to sama da uradiš. Pretpostavljam da taj prozor, tj. taster na vratima  za zatvaranje ima onaj comfort mode, tj. da ako povučeš do kraja, prozor se zatvori skroz do kraja automatski bez da držiš?

U tom slučaju, udji u auto daj kontakt, i onda povuci taster za zatvaranje prozora tako da se automatski digne do kraja. I drži taster u tom položaju 10 sekundi. Tako će se samoprogramirati u comfort mode i onda će se zatvarati i dugim pritiskom na daljinski spolja.

Link to comment
  • 4 weeks later...

zbog cega se cuju jebeni auspusi (ako je auspuh uopste...)kod ovih besmisleno skupih automobila time lamboa, meklarena, ferarija?! izludece me sa zvukovima a seljaci vole da turiraju...uh kako bih volela da ih gadjam jajima

Edited by mustang
Link to comment
5 minutes ago, SDSG said:

Kod tebe ferari kod nas Jugici pa vidi sta je gore :D 

bolje da sam cutala :laugh:

 

sve bih ja to iskljucivala iz saobracaja sto god proizvodi vise od 100db. pa turiraj majci svojoj

 

 

Link to comment
40 minutes ago, mustang said:

zbog cega se cuju jebeni auspusi (ako je auspuh uopste...)kod ovih besmisleno skupih automobila time lamboa, meklarena, ferarija?! izludece me sa zvukovima a seljaci vole da turiraju...uh kako bih volela da ih gadjam jajima

Pa čuje se jer je tako napravljeno, namerno da se revs čuju. Ali, svi ti supercar novijih generacija imaju i dugme gde možeš da uključiš silent mode, tako da se ne čuje. Kod Maseratti-ja to funkcioniše super.

Link to comment

Samo još da ga kupimo. Ipak je auspuh najčešći uzročnik prevelike buke, a nisam još čuo da je neko u Srbiji isključen iz saobraćaja zbog toga. 

Link to comment

Kod ferarija i tih skupih je druga prica tu se cuje i usis i izduv tako da je lepo za cuti, sem ako ti ferari nije cesta pojava pa ti dosadi. 

 

Gori su kod nas ovi sa Jugicima i ostala socijala gde kupe neki kineski lonac pa to ne lici ni na sta sem sto je bucno.Kad cujes mislis da ce da prodje neka turpija kad ono fabricki motor sa 100-ak ks sa dusom u nosu dok ga klinac pegla u blokadi. 

 

Srecom skupo gorivo kod nas pa slusamo zvuke raznih TDI I HDI :D

Link to comment
On 1.7.2019. at 18:55, mustang said:

zbog cega se cuju jebeni auspusi (ako je auspuh uopste...)kod ovih besmisleno skupih automobila time lamboa, meklarena, ferarija?! izludece me sa zvukovima a seljaci vole da turiraju...uh kako bih volela da ih gadjam jajima

A kako da komšiluk zna da dingospo ima pare za Ferarija ako ne čuje ništa? 

 

Ko što već drugi rekoše, ti automobili mogu da budu tihi, al većina kupaca takvih automobila želi da budu glasni. Jaguar recimo ima extra glasni mod... :wacko:

Edited by Zverilla
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...