Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

bila, toni.ja je vucem i na -10 mada mi kazu da tada ne treba.
naravno da ne treba.zavisi koji je auto u pitanju, pojedini automobili imaju problem u meh. rucne, kao fiat npr.vec rekao TAdams, edit
Link to comment
pojedini automobili imaju problem u meh. rucne, kao fiat npr.
Ostali nemaju? Htedoh u stvari pitati, Fix It Again Tony koristi sajlu, a ostali gama-zrake?
Link to comment
ajde u kom si fazonu, zezam se.
pa znam :))i ja se zezam sa tobom :)a za ovu skripu setih se da moze i ako je mnogo velika vlaznost vazduha napolju. da li je moguce da bilo sta krene na -10C? koji ce ti rucna tada. Edited by mustang
Link to comment
Ostali nemaju? Htedoh u stvari pitati, Fix It Again Tony koristi sajlu, a ostali gama-zrake?
pricam o svojim iskustvima, nema potrebe za cinizmom i gama zracima.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sve je to isto. Uglavnom pri tehničkom imaš i agenciju, koja će Ti za uslugu donošenja saobraćajne na noge, uskratiti lepotu odlaska do MUP-a i to naplatiti u proseku 1000 domaćih apoena. Vredi.

Link to comment

prso sam skroz, nekako s proleca...i sad sam se istripovao na nov auto? 2010 je inace bila odredjena za zamenu (polovnjaka), ali sad nesto kapiram da cene nikad nece biti nize...nemam da iskesiram ceo, ali imam neka jaca ucesca (7-8 soma)...bar je to za mene jace ucesce :D. dolaze u obzir i one varijante vracenih sa lizinga, ili stagod za sta (ja generalno o tome neinformisan) ne znam...cuo sam da onom ljakseu iz Marinkove Bare sad odneses 17 soma na ruke i dobijes novi Forester (odavno prizeljkivana masina) ali to mi je vec mnogo. kapiram da mi treba neka pametna hechback varijanta, posto vec posedujemo porodicni auto (cija ce zamena takodje uskoro)naravno, lozim se i na Honde, ali ni oni Korejci mi ne deluju lose...ma generalno nemam predrasude prema proizvodjacima (cast Francuzima :D)znam da je i dalje suvise uopsteno, ali sta bi po vama bio best buy (na uzdrmanom Bg trzistu)?

Link to comment

jebo kola, kupi motorcikl.pa kad me posednes pozadi, pa kad te zagrlim svojim snaznim rukama, pa ti vazduh istisnem!pa ga dignes na zadnji tocak, vetar u kosi, idemo na adu nabildovani i istetovirani!kazu i da je stilo dobra kupovina.

Link to comment
znam da je i dalje suvise uopsteno, ali sta bi po vama bio best buy (na uzdrmanom Bg trzistu)?
Eh, sad... Ne reče- novo ili polovno, hečbek ili limuzina, SUV ili mini-van, dizel ili benzin? 7k je ozbiljno učešće (osim za SUV), ili sam ja mnogo bedan...
Link to comment
jebo kola, kupi motorcikl.pa kad me posednes pozadi, pa kad te zagrlim svojim snaznim rukama, pa ti vazduh istisnem!pa ga dignes na zadnji tocak, vetar u kosi, idemo na adu nabildovani i istetovirani!kazu i da je stilo dobra kupovina.
ljubavi, motor sam kupio prosle godine, dok smo bili u onoj kriziStilo mi je bio prvi izbor za polovnjaka (1.9mjet), ali kazem, sad sam se istripovao na novo...
Link to comment
Eh, sad... Ne reče- novo ili polovno, hečbek ili limuzina, SUV ili mini-van, dizel ili benzin? 7k je ozbiljno učešće (osim za SUV), ili sam ja mnogo bedan...
sad sam se istripovao na nov auto
kapiram da mi treba neka pametna hechback varijanta
za gorivo sam otvoren...
Link to comment
ljubavi, motor sam kupio prosle godine, dok smo bili u onoj kriziStilo mi je bio prvi izbor za polovnjaka (1.9mjet), ali kazem, sad sam se istripovao na novo...
uzmi onda forestera, jos vise cu te voleti ako picis djipa.
Link to comment

vidi ga. prestani da trolujes, jbt. stvarno mi treba savet... ti i ja cemo se voziti, karati, ja cu ti pusiti, evo sve obecavam i priznajem :Dljudi, pitanje je ozbiljno, stvarno mi treba savet. sta vam je best buy hetchback u gradu?

Link to comment
vidi ga. prestani da trolujes, jbt. stvarno mi treba savet... ti i ja cemo se voziti, karati, ja cu ti pusiti, evo sve obecavam i priznajem :Dljudi, pitanje je ozbiljno, stvarno mi treba savet. sta vam je best buy hetchback u gradu?
Pa kad si već poludeo pa uzimao u obzir italijanske "automobile", pogledaj stilo karavan.Mada recimo Outback bi ti legao fino.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...