Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

e, nije svetlo sigurno ostalo, na to bas pazim.i da, vergla, vergla, i svetle lampice na tabli, al corak, nece pa da ga molis.probacu ovo sa otkacinjanjem akumulatora danas pa vam javim

Link to comment
koje zimske gume preporučujete ?trenutno vozim continetal zimsko-letnje, ali mi se nije nimalo svidelo kako su se ponasale kada je pao prvi sneg.cudno, jer su prosle godine isle kao san.
Fulda kristall montero. Uzeo 4 kom i nisam se pokajao.Imaš testove zimskih guma pa... Tigar Wintera loše, Savine dobre za sneg ali loše po vodi...
Link to comment

hm. bio danas majstor al po mraku i pokaza da je nekakvo crevo za vakum otkaceno pa ce doci sutra to da proveri jer ne vidi gde da ga utakne. jebem li ga, ne razumem se u to, ali daj boze da je to problem pa da ga opravi sutra.

Link to comment
ma, zamenili svecice danas i pali iz prve.samo dimi ko blesav, nekakav beli dim. kaze majstor da hoce da mu proveri kompresiju. sta mu je, kog djavola, sad pa to!? :isuse:
Zviznula je neka od karika na klipu ili zaptivač između bloka i glave. Edited by laki21
Link to comment
Golf dvojka, problem sa ventilatorom. Iz čista mira prestao da radi na 1 i 2 (ne daje znake života kada se prebaci na te podeoke), radi samo 3-ka (gde duva ko blesav). Ima li neko ideju?
Skoro sam kupio na otpadu ceo onaj displej od ventilacije za dvojku, cirka 150 dinara. Znači - nikakav električar, čupaj i menjaj. A možda su mu samo spale kleme sa kontakata, malo je čudno da i pozicije 1 i 2 riknu odjednom.
BTW, nije prekidač. Zamenio. Drugar mi kaže da je neka elektronika na samom motoru (ventilatora). Znači električar.
Link to comment
BTW, nije prekidač. Zamenio. Drugar mi kaže da je neka elektronika na samom motoru (ventilatora). Znači električar.
Riknuo je verovatno reostat na samom ventilatoru, kupi polovan, nije vise od 10 evara, sam ga zameni. NAlazi se u kucistu inad nogu suvozaca blize vratima, menja se na 4 srafa i jednu buxnu.
Link to comment
ma, zamenili svecice danas i pali iz prve.samo dimi ko blesav, nekakav beli dim. kaze majstor da hoce da mu proveri kompresiju. sta mu je, kog djavola, sad pa to!? :isuse:
Beli dim je uobičajen nakon paljenja po hladnom i vlažnom vremenu. <_< Dakle ne mora da znači da je bilo šta loše. Ako je vreme vlažno dimiće sve vreme dok voziš zbog kondenzacije vode, a ako je suvo onda bi dimljenje trebalo da prestane kad se motor ugreje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...