Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

e, nije, ovo je restilizovana serija pre te, ghia oznaka.evo ga gejmobil sto bi grumf rekoDSC05285_16929172658.jpghvala ti puno na iscrpnim informacijama.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Tako mi i treba kad ne gledam gde vozim....udario u "neki auto" i pukne mi branik (prva slika)dsc00449mediume.jpgi polomi se "maska za maglenke" (druga slika)ona je cela ali mehanizam za drzanje iste je pukao - tako da to mora da se menja cela....dsc00450medium.jpgPretpostavljam da ne moram da menjam ceo branik vec to moze da se "zavari/zalepi" (sta god)Gde i koliko?(bilo kakav savet)

Link to comment
Пајз' сад:где се у Србији повољно раде једностране штампане плоче за хобисте? Још ако притом и буше рупе, то би било супер. Алтернативно, где да купим киселину и пертинакс за самостално јебавање?
За алтернативно решење погледај http://www.kelco.rs/index.php, то јест каталог продавнице радио клуба ”Н. Тесла” у Тимочкој 18 испод Црвеног крста.
Link to comment
Пајз' сад:где се у Србији повољно раде једностране штампане плоче за хобисте? Још ако притом и буше рупе, то би било супер. Алтернативно, где да купим киселину и пертинакс за самостално јебавање?
kanda si pogresio topic, al nea veze :) ima jedna firma u novom sadu, ne mogu da se setim imena, ali mogao bih da se raspitam. mislim da je minimum 4 stampane ploce.
Link to comment
Tako mi i treba kad ne gledam gde vozim....udario u "neki auto" i pukne mi branik (prva slika)dsc00449mediume.jpgi polomi se "maska za maglenke" (druga slika)ona je cela ali mehanizam za drzanje iste je pukao - tako da to mora da se menja cela....dsc00450medium.jpgPretpostavljam da ne moram da menjam ceo branik vec to moze da se "zavari/zalepi" (sta god)Gde i koliko?(bilo kakav savet)
Ima to svuda, reci u kom gradu pa ćemo ti javiti. ;)
Link to comment

Imam jedan problemcic sa mojim automobilom...u pitanju je Renault Megane II iz 2005. godine...Od pre par dana kad god dam desni migavac on pocne normalno da radi...par puta blinkne i onda se znacajno ubrza i tako radi dok ga ne ugasim...da se razumemo...on u stvari radi...samo radi brze nego do sada...to se isto desava i kada upalim sva 4 dok levi radi potpuno normalno...Auto ne odrzavam u ovlascenom servisu zbog prethodnih losih iskustava...a momak koji ga odrzava nije uspeo da mi resi problem...Verovatno cu morati da odem do ovlascenog servisa i da dijagnostikom utvrde sta je problem...ali bih voleo da znam otprilike sta me ceka i sta moze da bude uzrok ovome...Kazem, migavac radi i auto je skroz OK...ali ja nekako volim da mi sve radi kako treba i savrseno :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

trebaju mi makaze brisaca za mitsubishi lancer, model ante markovic. ako neko zna za nekoga ko cerupa stare mitsubishije, bicu zahvalan.

Link to comment

o jebo vas ja, je l mogu ja nesto da pitam na ovom forumu a da me miralem, precog i ti ne podjebavate i ne saopstavate diskretno svima da me izuzetno duhovito zovete jazavac? <_<

Link to comment

Koliko para treba dati za solidne polovne gume (195/60/15) ? Komsija koji drzi vulkanizersku radnju mi je kao nasao neke Goodyear, kaze da su dobre... ja sam ih video i deluju ocuvano, mada ja nemam pojma oko toga. Zadnje su mi Michelin, odlicne, a napred sam imao Pirelli ali je jedna prsla i ima neku malu dzogu pa je bacam i trazim druge dve. Kaze da ove inace prodaje za 5 000 ali meni ce dati za 4 400 sa sve ugradnjom i balansiranjem, ili tako necim, nemam pojma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...