Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Imam problem..na malo vecem usponu se obicno desava da mi pri 3000 obrtaja gas ''propada'' tj prenosa snage na motor nema...Mislim, papucica za gas je u redu ali...i onda tako malo turira, pa vratim u nizu brzinu, onda manje ''propada''..i na ravnici i nizim obrtajima je ok...da nije na kakvom crijevu vazduh usao ili...

Edited by beeva
Link to comment

Drug ima Mercedesa C220, '98 godiste, i pre 2-3 dana mu je vrisnuo kljuc. Znaci, moze da otkljucava i zakljucava ali ne reaguje kad ga stavi, valjda ga kompjuter ne prepoznaje. Jel to znaci da treba da pravi novi ? Ima jos jedan ali je zajebano da ostane bez rezervnog. Kod nas u blizini, u selu Martinci, ima Mercedesov servis "Mimoza", i kod njega je valjda novi kljuc 18-20 000 :mellow:

Link to comment

Meni za Citroena rekoše da je pravljenje duplikata reda veličine 50 jura kada imaš jedan ključ i nekakav pin kod. Ako ne mogu da uđu u auto skuplje je, a i ako nemaš pin, jer onda moraju nešto da resetuju/kodiraju ponovo. Drugačije su tarife za drugačije modele. Na kraju sam našao originalni ključ pa nisam morao da kopiram rezervni. Novi Sad.

Link to comment

 Ovde se isto pominje taj neki kod. Vozi on normalno jer ima rezervni ali hoce da ima jos jedan za ne daj Boze, s tim sto se ovde pominje mnogo vec cifra od 50-ak ojra. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

da, rekli su mi za taj pin za centralnu, ako ga ne pronađem, onda moraju da kontaktiraju fabriku.i da je mnogo skuplje ako izgubiš oba ključa, jer mora da se ulazi u zaključan auto, nego da praviš duplikat. tako da, bilo bi dobro da to uradi, samo nek se još negde raspita za cene.

Link to comment
cek, pricamo o ovoj novoj astri klasik, tojest doskora aktuelnoj.ja cuo sve najbolje. i cena je vise no korektna.
Menjači, elektronika, imaju ih u firmi preko 30. Da, pričamo o Astri H.
Link to comment
pa da...gledam: japanac, izvukli 120ks sa 1.6 na 4x4 i pise 6.5l...mozda kerozina, kontam, benzina ne moze
Može na putu ako ideš 90. Realno, on će ti svakako trošiti malo više nego 2 wd, ali mislim da je za te pare odličan.
Link to comment

Jedno atipicno pitanje: kako da na autu poremetim nesto da neko (u ovom slucaju keva) ne moze da ga upali, a da pritom ne sjebem nista bitno? Znaci, hocu da misli da nesto ne valja a da to bude bezopasno po ispravnost auta. U pitanju je Astra G '98 godiste, ako je bitno.Ne pitajte zasto.

Link to comment
Jedno atipicno pitanje: kako da na autu poremetim nesto da neko (u ovom slucaju keva) ne moze da ga upali, a da pritom ne sjebem nista bitno? Znaci, hocu da misli da nesto ne valja a da to bude bezopasno po ispravnost auta. U pitanju je Astra G '98 godiste, ako je bitno.Ne pitajte zasto.
Kad god parkiraš auto, skini mu razvodnu kapu i odnesi sa sobom.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Пајз' сад:где се у Србији повољно раде једностране штампане плоче за хобисте? Још ако притом и буше рупе, то би било супер. Алтернативно, где да купим киселину и пертинакс за самостално јебавање?

Edited by wayward
Link to comment

poljubio u guzicu pasata na kruznom toku. njemu puko branik, meni malo branik i levi far.posto sam klosar kao sto jesam, zanima me, ima li negde (a znam da je bilo ranije, posto sam se borio protiv drveta koje je namerno izraslo na parkingu) servisa gde bi ne bi zamenili ceo far no nalepili novo staklo?

Link to comment
poljubio u guzicu pasata na kruznom toku. njemu puko branik, meni malo branik i levi far.posto sam klosar kao sto jesam, zanima me, ima li negde (a znam da je bilo ranije, posto sam se borio protiv drveta koje je namerno izraslo na parkingu) servisa gde bi ne bi zamenili ceo far no nalepili novo staklo?
za koji auto?OK kako god. Najjeftinije limariske delove kao i staklariju i plastikariju možeš pronaći u naselju Altina u Zemunu. Firma se zove "Velas" Ugrinovački put br. 48 tel. 011-3076-056, 2192-603, 2102-979 rade od 08:00-17:00 h. Poz. To ti može napraviti bilo koji limar. Ništa posebno što bi zahtevalo neki poseban servis. Edited by Gvozdeni
Link to comment

Siguran sam da će biti. Ako bude i morao far tu je najjeftinije. Ako nema tu imaš i Bugare u Filipa Višnjića u Zemunu također "Euro 07" tel. 011-307-6148, 307-6149,307-7265.Jel ovakav? 2001_fiesta_8.jpg

Edited by Gvozdeni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...