Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Koliko dugo važi tehnički pregled? Koleginica uradila tehnički u julu i još nije odnela papire u sup na registraciju. Auto stoji u garaži, ona navodno nije stigla. :frust: Pretpostavljam da ima neki rok posle koga mora opet tehnički, ali nigde ne mogu da nađem tu informaciju.
ne drzi me za rec, ali mislim da je mesec dana.
Link to comment
Ukoliko bi vam se po istoj ceni nudili Novi Pro_Cee'd (troja vrata) i novi Renault Megane Berlina (5oro vrata) šta biste pre uzeli? Uglavnom je ista oprema, slična potrošnja i konjaža od 110.
Megan, jednostavniji za održavanje, komotniji i s 5 vrata je lakša kasnija prodaja, a i zbog same marke.
Link to comment
Koliko dugo važi tehnički pregled? Koleginica uradila tehnički u julu i još nije odnela papire u sup na registraciju. Auto stoji u garaži, ona navodno nije stigla. :frust: Pretpostavljam da ima neki rok posle koga mora opet tehnički, ali nigde ne mogu da nađem tu informaciju.
15 dana. Koleginica neka požuri jer je po novom zakonu tehnički znatno strožiji.
Link to comment
trebaju mi krovni nosaci (ili se to zove sine?) za megane 2. a takodje mi treba i onaj kofer sto se na njih turi. ima li ko kakve preporuke?
thule. Гуглај, то ради неко предузеће из Суботице. Мислим да имају продавницу и у просторијама Поршеа Север (Зрењанински пут). Наручи на време, нпр. за моју Астру Г нису имали на лагеру носаче. Корпа се лако купи, само одабери величину.
Link to comment
Ukoliko bi vam se po istoj ceni nudili Novi Pro_Cee'd (troja vrata) i novi Renault Megane Berlina (5oro vrata) šta biste pre uzeli? Uglavnom je ista oprema, slična potrošnja i konjaža od 110.
kia, uz ogradu da ces je verovatno teze prodati. sedan verzije automobila dizajniranih da budu hatchback su odurne.
Tek sad videh odgovor. Fazon je u tome sto ja nemam plin :unsure: Juce mi se opet desilo da sija ta lampica, opet nekih 10-ak minuta... Dajte preporuku za neki dobar Opelov ovlasceni servis, a da je relativno blizu Mitrovice i da me "dobar dan" ne kosta 100 evra, ako je ikako moguce. Mislim, svakako necu ici samo zbog ove lampice ali cisto da znam za ubuduce.
silver, simanovci. googlaj za adresu. moze i calibra ali su oni za nijansu veci indijanci.
Link to comment

Hvala, nasao. Vidim i da ih neki hvale na cbc forumu.Nego, sta je sad ovo, ova leva lampica gde je nacrtan covek vezan pojasom a ispred njega neka velika kugla? To mi sija od sinoc a ranije nije, ako se dobro secam. Inace, auto mi stalno pali iz prve i manje-vise sve radi kako treba ali mi vise ove lampice zestoko idu na kurac.2is8cg4.jpg

Link to comment

koji bi mogao biti razlog za probleme sa paljenjem kada je motor zagrejan? c3. hladan pali iz prve, na radnoj temperaturi iz trećeg-petog puta. zamena akumulatora i čišćenje dovoda benzina i vazduha nisu pomogli. kao da se polako pogoršava.

Link to comment
thule. Гуглај, то ради неко предузеће из Суботице. Мислим да имају продавницу и у просторијама Поршеа Север (Зрењанински пут). Наручи на време, нпр. за моју Астру Г нису имали на лагеру носаче. Корпа се лако купи, само одабери величину.
dakle, guglam vec dva dana i mrka kapa. ajde probacu sa odrednicama thule+subotica i thule+zrenjaninski put.hvala.
Link to comment
kia, uz ogradu da ces je verovatno teze prodati. sedan verzije automobila dizajniranih da budu hatchback su odurne.
mislim da ovo o cemu eraser pise nije sedan.eraseru, samo jedno upozorenje - taj 1600 16v motor u gradu trosi kao omanje oklopno vozilo. licno iskustvo.
Link to comment
hvala, upravo sam bio nasao :) thule subotica je bila dobitna kombinacija.
Провери одмах да ли имају носаче за Меган 2, понекад мора да се поручи за старије моделе.
Link to comment
mislim da ovo o cemu eraser pise nije sedan.eraseru, samo jedno upozorenje - taj 1600 16v motor u gradu trosi kao omanje oklopno vozilo. licno iskustvo.
Da, nije sedan, ali sam se ipak odlučio za KIA Pro Ceed. javljam kakva je kad stigne. nadam se ovog vikenda. To je onaj 1,4 sa 109 konja. Čuo sam da troši po gradu oko 8 što je dosta, ali jebi ga. Ovo što sam do sada ponekad vozio troši 19 litara tako da će mi i spust na 8 biti olakšanje.Do sada su mi svi nahvalili i izoduševljavali se autom tako da mi je to uz cenu koja je povoljnija (osnovna verzija + senzori + tooth za mob ispada 13 000) i vrlo povoljan leasing koji sam dobio bilo presudno. Edited by Eraserhead
Link to comment
Da, nije sedan, ali sam se ipak odlučio za KIA Pro Ceed. javljam kakva je kad stigne. nadam se ovog vikenda. To je onaj 1,4 sa 109 konja. Čuo sam da troši po gradu oko 8 što je dosta, ali jebi ga. Ovo što sam do sada ponekad vozio troši 19 litara tako da će mi i spust na 8 biti olakšanje.Do sada su mi svi nahvalili i izoduševljavali se autom tako da mi je to uz cenu koja je povoljnija (osnovna verzija + senzori + tooth za mob ispada 13 000) i vrlo povoljan leasing koji sam dobio bilo presudno.
taj ko ti je rerkao da trosi 8 po gradu laze kao pas. njihov crdi dizel od 1600 kubika trosi 8 po gradu. ovaj benzinac ni u teoriji ne moze sici ispod 10.btw, novi megan je prosto bolji automobil od pro ceeda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...