Jump to content
IGNORED

Road Trip


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    47

  • Lancia

    28

  • Indy

    13

  • adam

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Došlo vreme, kreće se prekosutra u cik zore:Ruta pretrpela određene izmene i proširenja zahvaljujući savetima dobrog sveta (sitnija skretanja ne mogu ubačit u mapu, ne da google maps), hoteli rezervisani, parking obezbeđen, najveći termos za kafu kupljen, Focus fokusiran i alko-testovima opremljen (čudo je francuska policija šta sve traže), samo još muziku na usb da napakujem i ole.
jesi li za kompletnu rutu rezervisao hotele?
Link to comment

zato sto sam ja imao dilemu da li rezervisati ili ne. na kraju sam se odlucio za fleksibilnost. recimo, plan je bio da prenocimo u beziers, ali me uhvati neka guzva na smaom ulazu u grad i ja posle nekih sat vremena izasao iz kolone i otaisao dalje. a bilo je i ostajanja duze od planiranog. ja sam imao kracu rutu pa sam mogao da budem fleksibilniji. verujem da je tebi potrebnija veca disciplina i da si sve lepo iskalkulisao.dobar provod ti zelim.

Link to comment

Pa tako nekako, matematika vreme-kilometraža je većinom diktirala prenoćišta, uz par njih u gradovima u kojima želimo malo više da izblejimo. Hvala puno.

Link to comment

Tri stvari po kojima je jasno da auto-put vodi na jug: sve prljavije klonje na pumpama, sve bolja kafa i sve nasmejaniji ljudi. Jebeš klonje.Dobačismo do Baskije (zabodosmo nenormalan hotel u Gordexoli za smešnu kintu), put je za sada potpuno ludilo. Odo sad u Bilbao da ždernjam i sabijem koji vops pa zorom dalje.

Link to comment
Tri stvari po kojima je jasno da auto-put vodi na jug: sve prljavije klonje na pumpama, sve bolja kafa i sve nasmejaniji ljudi. Jebeš klonje.Dobačismo do Baskije (zabodosmo nenormalan hotelu Gordexoli za smešnu kintu), put je za sada potpuno ludilo. Odo sad u Bilbao da ždernjam i sabijem koji vops pa zorom dalje.
bingo.bre za 65 evara u Madridu neki budjav hostel.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...