Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Zanimljivo. :D

 

Samo ovi svi gore su varijacije WASD, sad se setih odavno da sam ja kad sam podešavao još u doba 386 isl. uvek stavljao DXYC, nekako mi je više odgovaralo da ovo gornje dugme bude pomereno udesno mesto ulevo.

Link to comment
1 hour ago, Deco said:

Samo ovi svi gore su varijacije WASD, sad se setih odavno da sam ja kad sam podešavao još u doba 386 isl. uvek stavljao DXYC, nekako mi je više odgovaralo da ovo gornje dugme bude pomereno udesno mesto ulevo.

 

Ja sam se samo šalio, FWTW.

 

Ali sad si me podsetio igranja raznih NBA Live igara na tastaturi... udvoje :isuse: 

 

Jedan dobije WASD i okoliš, drugi dobije NumPad plus Ins-Del-Home-End-PgUp-PgDwn... Alt, Ctrl, i Shift su up for grabs. I onda sledi slučajno™ laktanje kad god neko šutira trojku.

Link to comment

Mislim da je ovo najzesca rasprava ikada, na nivou foruma.:lolol:

Ja sam dosta koristio strelice, u vreme intenzivnog igranja Sid Meier`s Piratesa. WASD je zgodno kada konfiguracija zahteva puno tastera. Kod emulatora, space simulacija je must.

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

Ja sam se samo šalio, FWTW.

Ja nisam :fantom:

Kad igraš ozbiljne igrice, npr Fortnite kao najbolju igricu svih vremena, onda su keybinds užasno bitna stvar. i ESDF je najbolja opcija. zato što 3 srednja prsta većinu vremena moraju da provedu na ta 4 gumba za kretanje. Kažiprst i domali imaju po nekoliko zaduženja pored A i D, ali srednji prst je isključivo zadužen za W/S. ja ga često koristim da

a mali prst i palac treba da pokrivaju što više ostalog. A to "ostalo" je veoma širok pojam: 4 tipke za build, 5 za šaltanje oružja, 1 za edit, 1 za zamke, za pickaxe, 1 za interakciju ako hoćeš da otvoriš vrata ili pokupiš pušku sa zemlje, standardni space za skakanje. I kad se boriš protiv nekog onda sve te tipkice pritiskaš non-stop. U rJedino interact koristiš uglavnom van borbe kad imaš vremena da bez žurbe to uradiš i 1, eventualno 2 tipke za oružje koristiš van borbe jer na njima držiš iteme za lečenje što isto radiš kad si u zaklonu i nije baš pitanje milisekunda. Sa WASD palac ima previše zaduženja, a mali prst nije dovoljno iskorišćen, a sa ESDF se to dosta bolje balansira jer mali prst dobija još par dodatnih opcija.

klinci koji igraju pro turnire ili streamuju imaju gejmerske miševe sa dugmićima, pa na njih rasporede 2-3 binda i malo rasterete prste. i plus imaju one malecke svetleće tastature na kojima mogu da menjaju raspored tipkica kako im se ćefne.

 

btw pre neki dan Epic ubacio skin da tvoj lik u igrici izgleda kao 1 klinac streamer iz Španije i taj dečkić (20ak godina) na twitchu imao stream povodom toga.

2.470.000 gledalaca u peaku i oko milion average. :blink: oboreni bukvalno svi twitch rekordi i to by wide margin

Link to comment

Daj ne loži ga majke ti, vidiš li da besomučno troluje od teme do teme ne bi li se neko primio. Važno je da moderatori lupaju dvomesečne zabrane zbog svađa, ali im je konceptualno trolovanje, koje obesmišljava forum sasvim prihvatljivo.

Link to comment

Bless me PPP for I have sinned, reinstalirao sam Sekiro zato što volim da patim :isuse: 

 

 

 

Mislio sam da ovog puta vodim evidenciju o broju zaginuća, ali nema šanse da editujem spreadsheet tri miliona puta dnevno. Trenutno sam zaglavljen kod debelog sumo idiota što pljuje otrovnu rakiju (video gore). 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...