Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Hvala svima na preporukama. 
 

Ja sam više razmišljao u pravcu Sonic, Earth Worm Jim, Worms (kad smo već kod crva), možda neki Sega emulator definitivno, da ga “izvučem” iz krvi i klanja. Aladina smo igrali na Segi, gadjaš protivnike jabukama a majmunče ide za tobom. To su bili dani- bio sam glavna faca kad izvedem fatality sa Sub Zerom u dvojci sa 7 “ledjenja” i aperkatom koji otkine pola tela. 

 

Žena mu je kupila kopiju gejm boja u nekoj radnji, malko se zanimao sa Super Mariom ali je baterija ubrzo riknula pa ga je odnela na reklamiranje. Djubre kinesko. 
 

@Svarog

 

Pikamo samo na kompu, ali u obzir dolaze i mob i tablet.

Link to comment

+1 za MAME emulator. Kupis onaj najobicniji dzojped od 800 kinti (ili dva pa da igrate zajedno) i pustis ga da se igra cega god zeli, od platformi, zezaliza, super Maria, ima i basketa, NBA Jam, nekih fudbala. Ima i nekih deci bliskih tematskih igara, tipa Asterix i Nindza kornjace. 

 

Mislim da je dzojped jako intuitivan i neces morati da ga nadgledas dok se igra, naucis ga na strelice i dva dugmeta i to je to. Moze naravno sve i preko tastature, samo je ovako mozda veci smek.

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

U cilju da ga trenutno skinem sa krvavih pucačina, tražim od vas preporuke šta bi mogao špilati, a da nisu auto trke. Unapred zahvalan.

 

Jet Set Radio HD, Nights into Dreams HD, Sunset Overdrive.  A izaćiće uskoro i Puyo Puyo Tetris 2 za PC.

Edited by eumeswil
Link to comment
On 22.12.2020. at 16:57, renne said:

pa u tom nekom uzrastu se igrao space invaders, eventualno neka galaga i galaksijan

 

U tom uzrastu je bila šolja mleka pa u krevet. Kakvi spejs invejdersi.

  • +1 1
Link to comment

Ih, sa 10 godina se pičio Prince of Persia samo tako. Prvo sa matorim Arkanoid kad dodje sa posla, a uvece kad keva skunta Prince dok se ne onesvestim. :D Sa burazerom od tetke, koji je imao Super Nintendo se cepao tenis i golf. To su mi i dan danas dve najbolje simulacije ta dva sporta u video igrama. Doduše, ja sam nešto mladji od vas dvojice pa možda mašim poentu. :)

Link to comment
 
U tom uzrastu je bila šolja mleka pa u krevet. Kakvi spejs invejdersi.
mi nismo imali ni krevet a o šolji mleka smo mogli da sanjamo. spavao sam gde sam stigao. kesica klikera kao jastuk a sličicama se pokrivao

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
On 28.12.2020. at 17:33, John Coltrane said:

U cilju da ga trenutno skinem sa krvavih pucačina, tražim od vas preporuke šta bi mogao špilati, a da nisu auto trke. Unapred zahvalan.

 

Portal (i Portal 2). 

Plus opasan popust na Steam-u.
Mene dušmani nećak sad nagovorio, evo instališem. Upravo mi završila instalacija keca.

Link to comment
11 minutes ago, Tpojka said:

 

Portal (i Portal 2). 

Plus opasan popust na Steam-u.
Mene dušmani nećak sad nagovorio, evo instališem. Upravo mi završila instalacija keca.


Gledam trailere na YT, deluje prilično tripozno sa ovim robo glasom i sa nekim glasovima u pozadini. Podseti me na Max Payne i plač bebe kad skače po “nervnim završecima”.

Edited by John Coltrane
Link to comment
12 minutes ago, Tpojka said:

Upravo mi završila instalacija keca.

 

S tim da ne mogu da igram na svom OS-u 32-bitnu igru. :dry:

 

2 minutes ago, John Coltrane said:

deluje prilično tripozno

 

Igra je preporučena (i) za klince, da je vrlo interesantna. Poznavaoci ovde će znati više.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...