Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

4 hours ago, Miljenko said:

Pillars of Eternity su vec instalirani, a posle ce uslediti i drugi deo. Assassin's Creed-Syndicate je spreman takodje, a tu je i Rise of the Tomb Raider.

Taman je i Cyberpunk 2077 najavljen da izlazi za par dana.

 

Dobro je dok ima neko ko igra igre sa većim zakašnjenjem od mene :hail: 

 

Pillars of Eternity su mene smorili žestoko iako sam baš hteo da mi se svidi. Ne kapiram čime se ljudi toliko oduševljavaju. 

 

Syndicate je odlična zabava, iako je priča kao i u svim AC igrama žestoko retardirana. Poslednja u franšizi koju sam odigrao, mrzelo me da se lomatam po Egiptu i Peloponezu, a kamoli sad po Skandinaviji :yawn2: 

 

Rise of the Tomb Raider je meni baš fino legao, kažu znalci da je to zato što nisam igrao Uncharted pa ne kapiram koliki je rip-off u pitanju, ali baš me briga. Jedina zamerka mi je bila što u tutorijalu, kad se Lara budi okačena za noge da visi sa plafona pećine, kamera kadrira lice a šiške joj vise nagore kao da ih gravitacija tamo vuče :D Toliko su se hvalili fizikom kose koja se vijori na vetru, a nisu mogli taj jedan cutscene da snime kako treba.

 

Cyberpunk 2077 će se igrati jednog dana, kad budem imao više vremena. Možda i kad se malo apgrejdujem, nemam pojma koliko je zahtevan.

Link to comment

Ja sam poceo sve pomenuto pre godinu i kusur, a onda mi je crkla graficka, pa sam bio zavrsio sa integrisanom. Sada sam se ponovio i krecem sve ispocetka.:rolleyes:

Mene je Syndicate prijatno iznenadio. Pocetak igre je meni bio izuzetno dosadan, no kada se otvori cela mapa i dodatne misije, igra je izuzetno zabavna.

Meni je prva Psx igra bio Tomb Raider 3 i na taj serijal sam slab. Rise of the Tomb Raider mi je fantastican u svakom pogledu. Da li je kopija i nije mnogo bitno.

Pillars of Eternity mi je odlican. Nije bas Baldurs Gate 2, no dovoljno blizu. Drugi deo mi je jos bolji (zbog gusarskog ambijenta definitivno).

Instalirah i ATOM rpg, Fallout russian edition. Dopalo mi se na prvi pogled.

Tu je i neizbezni PS2 emulator i Gallop Racer 2003.:D

 

Edited by Miljenko
Link to comment
On 7.12.2020. at 16:19, Miljenko said:

Taman je i Cyberpunk 2077 najavljen da izlazi za par dana.

 

Taj Cyberpunk se izgleda nikad neće pojaviti.

 

RX 580 (8GB) i dalje nije zastareo, pitanje je kad će biti sa veličinom monitora za obične smrtnike, sramota za preskupo tržište grafičkih karata.

  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, Anonymous said:

 

Taj Cyberpunk se izgleda nikad neće pojaviti.

 

RX 580 (8GB) i dalje nije zastareo, pitanje je kad će biti sa veličinom monitora za obične smrtnike, sramota za preskupo tržište grafičkih karata.

Ja sam se prijatno iznenadio, kako sve lagano radi. Par novijih naslova na ultra podesavanjima; Rise of the Tomb Raider takodje, a i Syndicate je tu negde postavljen. I to bez ikakve buke. Ranije se desavalo da i skroz nove konfiguracije bude bucne kao kosilica.

Za Cyberpunk cu sacekati par dana, dok ne izadje neki patch (ako bude neophodan), mada za Witchera to i nije bila preka potreba. Vidim da je izasao (70 GB na hardu, 57 GB fajl za download). Novije igre su sve vece i vece.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ako sam dobro razumeo, igra je u cirkulaciji vec neko vreme, kroz neke bete i test verzije, ovo danas sto izlazi je day-1-patch (koji ima 50ak GB), tako da bi trebalo da fercera ok od starta

Link to comment

Idi u PM, collectors edition 250 EUR :D

Dilema je da li ovo terati na PS4 ili dve godine starom Lenovo Legion. Puno je faktora u igri: kontrole (PS4, tastatura-miš ili na PC nabudžen onaj Logitech kontroler), raspoloživost kućnog TV i stola, planovi za druge hobije... Plus, ovo je iz prvog lica. Deset evra gore-dole za PS odn. Steam verziju stvarno nije faktor.

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Lepo radi za sad, samo ko planira da igra na PCu neka skine nove drivere izbačene juče. Probiše mi teksture ekran bez njega. 

 

Sta imas od komponenti? Meni je na minimum, pa cu da vidim da uzmem geforce now, nekak popodne kad poprave bagove. Cisto da probam.

Link to comment

Konfa stara 4 godine - i5 6600k, GeForce 1060 sa 6gb, 16 giga rama. Nista wow, ali istini za volju nisam previše zahtevan igrač. Monitor mi je star 10 godina i u poluraspadu. Blasfemija, znam. :D

Link to comment

Dobro, bice i meni ok. U stvari sam uzeo cyberpunk za rodjaka tinejdžera, kome dam ponekad steam nalog da se poigra. Mozda uplatim geforce now za probu, da vidim kako fercera, mada vidim da se ceka za igranje po sat/dva. Dobra je fora. 5 evra mesecno ali 6 sati maksimalno odjedanput igre pa ponovo red. Shadow tech mi je super varijanta za cloud gaming samo sto je prvi slobodni rig moguc tek krajem aprila :fantom:

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

ako mislite da nabavljate konzolnu verziju cyberpunka, bacite prvo pogled na ovo poređenje, ps4 i xbox one verzije deluju prilično loše:

 

 

geforce now je zanimljivo rešenje, ja sam tako odigrao kompletan kingdom come ranije ove godine i bio relativno impresioniran. doduše, ja sam iskoristio neku akciju za founders pretplatu tako da nisam morao da čekam red ili prekidam svaki sat, sad gledam koliko to košta i cenim da se isplati za pet i po eura mesečno.

Link to comment

Ma sad je gužva na džforsu zbog cyberpunka, inače je ok. Napravili su sranje jutros jer su povezali samo GoG dok je ostale poput steama izbacivao. Moja masina ce da pokrije neki minimum, ja generalno be volim ovakve igre al ajd, zbog omladinca. Da cekiras shadow, odlična je fora. Oko 20 evra mesečno, dobijes svoj cloud gaming kompjuter sa 2080 nvidia, 8/12 giga rama, 50/70 giga ssd (koji moze da se nadogradi za neke sitne novce) i windows 10 gde mozes da sljakas sta god ti volja. Videh da ljudi kupuju naloge zbog adobe i zahtevnijih stvari a ne samo gejminga. Ali problem je, kao što rekoh prevelika potražnja a slaba ponuda

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Calavera said:

ako mislite da nabavljate konzolnu verziju cyberpunka, bacite prvo pogled na ovo poređenje, ps4 i xbox one verzije deluju prilično loše:

 

 

geforce now je zanimljivo rešenje, ja sam tako odigrao kompletan kingdom come ranije ove godine i bio relativno impresioniran. doduše, ja sam iskoristio neku akciju za founders pretplatu tako da nisam morao da čekam red ili prekidam svaki sat, sad gledam koliko to košta i cenim da se isplati za pet i po eura mesečno.

Meni ne deluje loše, dok mi ćera vikendom okupira TV, ja igram Vičera preko PS Remote, 540p na 15 cola laptopu, jebeš ga, što je loš vuk i vokal baš bezveze, nije uopšte bitno, važno da su rime sveže.

PS5 vrv neće doći na dnevni red još godinu dana. Nismo svi jutjuberi istančanih ukusa i dobro snabdevenih sponzora. Šta kaže, nećemo biti razočarani ako kupimo next-gen konzolu :rolleyes:

 

A da, TV sa Gigatronovih šok akcija je tek prva liga :fantom:

Edited by Zabalujev
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...