Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

He, he, Deekin. Ja sam od njega napravio Red Dragon Disciple-a, pa su mu izrasla mala crvena krila, bio je smešan ko bioskop.

 

Ja sam se nosio mišlju da odigram ponovo, ali nemam vremena + ima toliko stvari koje nisam igrao da mi je glupo da ponavljam ono što jesam, tj. svakako mi je bitnije da prvi put odigram Witchera 3 ili Pillars of Eternity, nego da ponavljam NWN.

 

Btw, nervira me što slabo završavam igre u zadnje vreme. Počeo sam i Divinity i Skyrim, ranije NWN 2, Gothic 3 ili Deus Ex, i ostavio ih negde na pola - imam malo vremena, pa ću da igram sutra, prekosutra, itd. i tako odu nedelje i meseci, a ja im se nikada ne vratim. Poslednje što sam završio je bio Mass Effect 3, a pre njega Mass Effect 2 i Dragon Age 1, pa ti vidi kada je to bilo (da ne govorim da mi izgleda samo Bioware-ov gaming Hollywood ide od ruke).

Edited by Ayatollah
Link to comment

 

Ja sam se nosio mišlju da odigram ponovo, ali nemam vremena + ima toliko stvari koje nisam igrao da mi je glupo da ponavljam ono što jesam, tj. svakako mi je bitnije da prvi put odigram Witchera 3 ili Pillars of Eternity, nego da ponavljam NWN.

 

 

 

Same here. :)

 

----------------------

 

I ja neke nisam završio. Doguram do pred sam kraj i onda kao da oklevam da završim, da prestanem.

 

Skyrim sam odigrao onomad, brzo i efikasno. Al' pre godinu i po sam ga instalirao sa gomilom grafičkih i lore friendly modova i gustirao ga lagano, barem par puta nedeljno, sve do pre par meseci, kad više stvarno nije bilo šta da se igra.

Al' New Vegas sam stao pred kraj, kao i Dragon Age Inquisition

Link to comment

 

Al' New Vegas sam stao pred kraj

 

Možda zato što sam igrao polako i temeljno i mnogo se nabudžio.

 

Jednom sam sam otišao u Cezarov kamp i sve ih pobio, čisto iz zabave i da vidim da l' mogu.

Naravno, posle  sam nastavio od prethodnog save-a , da bih pratio priču

Link to comment

pa sto ne javljas utiske, jadan ne bio???

 

jesi probao inside i owlboya, to mi je sledece na listi kad zavrsim s drugim darksidersima?

Mislio sam da odigram još jednom pa da se saberem s utiscima, ali ne da mi se. Definitivno je igra koju valja obrnuti koji put.

 

Generalno mi je super atmosfera i taj način na koji igra priča priču kroz mrvice i fragmente, plus devedesete, x-files, twin peaks....šta tu ima čovek da se voli.  :wub:

Baš briše granicu između filma i igre, zli jezici bi rekli da jedva i spada u igru, ali ja zaista nemam problem sa "walking simulatorima". Nekad čovek samo želi da se na par sati udubi u interaktivnu priču/svet, nismo svi kompetitivni gejmeri.

Nešto pre sam najzad odigrao i firewatch. On mi je tehnički gotovo savršen i jako dobro promišljen, ali mislim da me virdžinija na kraju ipak pukla jače.

 

Za owlboy i inside nisam siguran da su moj tip indie hipsteraja, ali overiću svakako makar inside ovih dana.

Edited by Ruxin
Link to comment

Mislio sam da odigram još jednom pa da se saberem s utiscima, ali ne da mi se. Definitivno je igra koju valja obrnuti koji put.

 

Generalno mi je super atmosfera i taj način na koji igra priča priču kroz mrvice i fragmente, plus devedesete, x-files, twin peaks....šta tu ima čovek da se voli.  :wub:

Baš briše granicu između filma i igre, zli jezici bi rekli da jedva i spada u igru, ali ja zaista nemam problem sa "walking simulatorima". Nekad čovek samo želi da se na par sati udubi u interaktivnu priču/svet, nismo svi kompetitivni gejmeri.

Nešto pre sam najzad odigrao i firewatch. On mi je tehnički gotovo savršen i jako dobro promišljen, ali mislim da me virdžinija na kraju ipak pukla jače.

 

Za owlboy i inside nisam siguran da su moj tip indie hipsteraja, ali overiću svakako makar inside ovih dana.

 

meni firewatch prvi na listi kad apgrejdujem ram, mada cenim da bi i s 4gb moglo da se cepa. ako bi nesto sporije, razmisli o californiumu ili the witnessu, pominjao sam ih ranije ove godine.

 

inace, za koji dan ce se pojaviti desperadosi za moderno doba:

 

https://www.rockpapershotgun.com/2016/12/02/wot-i-think-shadow-tactics-blades-of-the-shogun/

 

ShadowTactics04.jpg

 

ko ce naci vremena za sve ovo? :(

Edited by Calavera
Link to comment

imas pecovanu gog verziju u zalivu pirata, ona koju sam ja igrao se maltene nije mogla ni zavrsiti od bagova u poslednjem poglavlju. doduse, igra je toliko tripozna da nisam bio siguran sta su bagovi, a sta je feature™ :D

Link to comment

Kupljeno :)

 

Btw gledam ovaj novi trejler za death stranding. Ima mads mikelsen, ima giljermo del toro... :O

 

Mislim da nisam igrao ništa kodžimino od tipa mgs 2, ali čovek definitivno ume da zaintrigira.

Link to comment

Platiš jednom, nije godišnja pretplata. Ali treba da razmisli koji će da igra, na PC-u ili na telefonu/tabletu. Jer ako platiš ovaj za PC, nemaš pravo da skineš džabe verziju sa Google Playa recimo, nego ćeš morati opet da platiš (doduše malo manje, ako se ne varam).

Link to comment

Ma ovo je klinac od 6 godina koji dodje kod nas par puta mesecno tako da mi se ne kupuje za takvo igranje ako postoji varijanta da se nekako na kompu igra free za tih par sati sto ce biti tu super.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...