Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Calavero, koji je to zanr steampunk, sta mu ga to dodje? Ozbiljno pitam.

 

Imaš i dizelpank, koji je pomeren par decenija unapred i gde se forsira Art Deco stil. Jedan od filmova koji su ti najbolji primer za to je Sky Captain and the world of tomorrow. 

 

Zar to nije sajberpank?  :unsure:

 

Sajberpank ide hronološki posle steampunk-a i dizelpanka. Neuromanser Vilijama Gibsona ti je biblija i sveti gral za taj žanr. 

Link to comment

probaj pa javi utiske! samo nemoj ocekivati brda i planine, i na metacriticu mu stoje mixed reviews.

 

ja ispravljam grehe iz mladosti i cepam super meat boya. nakon svakih deset minuta krecem da pritiskam dugme za skok drugim delom palca, inace bih ga nesumnjivo izgubio u rekordnom roku. mislim da se to u strucnoj terminologiji naziva soul callous?

 

 

Aiv72cd.jpg

 

 

dakle, ovo je sve ono sto sam i ocekivao ^_^

Link to comment

Instalirao Witcher-a. Sad ću lagano da ga gustiram. Jbt, ta je igra izašla oktobra 2007. godine. Baš je stara :)

Posle ću i Witcher 2, lagano. 

Taman ću dogurati do trećeg dela negde oko Nove godine što će mi finanskijski odgovarati, glede nove grafike.

 

Hello Triss, long time no see.

 

triss-character-profile.jpg

Link to comment

Oblivion, a tek Skyrim su već zagazili u vrijeme kad su igre počele da se prave za retarde ljude koji nemaju živaca da se smucaju satima po jednoj te istoj pećini, da idu od mjesta do mjesta... Pitanje je koliko bi ti Morrowind legao, sa svojim tičurinama koje te ubiju očas posla dok još nisi nabudžio ništa, ili činjenicom da ne postoji "mapa aktivnog questa", pa čak je u originalu journal book (gdje pratiš questove) bio do jaja konfuzan, da nema "fast travela(!!!)"... Morrowind se igra uz svesku i olovku. Moguće je da ćeš se sjebati ako sa Skyrima pređeš na Morrowind, a mi ga ovoliko nahvalili.

 

Morrowind je igra epske širine, ali i slow tempa, koja se gustira dugo, ko nije spreman da uroni u potpunosti, smoriće se svjetski. Moguće je da danas više ni nije moguća takva igra, čak ni igrači za nju, već joj se mi vraćamo jer nam je toliko mnogo pružila. Danas su očekivanja od igara promijenjena. 

 

Ja jednom otišao kod drugara da igram, on čovjek trebao da ide u posjetu familiji pa mi ostavio komp (imao bolju mašinu nego ja). Uglavnom, ulazi on na gajbu malo nakon što sam ja upalio igricu, ja ga pitam "Šta je, jesi nešto zaboravio" a on odgovara "Idiote, ja se već vratio izBosne, nije valjda da nisi od sinoć ustao od kompa"

 

 

Najmudriji gejmerski post ikad.

 

:Hail:  :ziga:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...