Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

mafia 3 izasla danas btw

 

Glavni protagonista afro-crnac povratnik iz vijentama koji krece u totalnu osvetu protiv mafije u Nju Orlinnzu. Ta prica ne obecava bas mnogo...

Link to comment

sjebo sam upravo red dead redemption.

odlicna, bas odlicna.

 

nema te dinamike ko gtaV, ali sjajna je prica i atmosfera.

rokstar sabija.

 

 

konacno instalirao i odigrao gta v, ispostavilo da se da na mom kompu radi super i nema onih problema s memory leakovima zbog kojih sam ga toliko odlagao  <_< meni su prvih par sati s michaelom i franklinom bili i najbolji deo igre, misije deluju raznovrsnije nego ranije, a i prica fino funkcionise. avaj, sve to uglavnom pada u vodu kad upoznamo trevora. ja u principu nemam nista protiv upravljanja psihopatom, ali to mora da se izvede bas vesto da cela stvar ne bi delovala fejk, a to ovde nije bas i slucaj. misije s mucenjem i ubijanjem jelena su narocito   :yucky:

 

nije to toliki problem na kraju, navikne se covek i na njega, ali izbegavao sam ga vise nego drugu dvojicu. sve ostalo je super, switch mehanika je fin novitet, pljacke su zabavne, produkcija zapanjujuce megalomanska, dijalozi pristojni, muzika takodje... gta je gta, najmejnstrimskija™ igra na svetu, kvalitet se vidi na svakom koraku.

 

mini-igre znaju da omanu, upravo sam zavrsio triatlon koji traje pola sata, i bukvalno se svodi na drzanje dva dugmeta  :D sta znam, valjda ima ljudi kojima je i tako nesto zabavno. ja nisam imao pojma u sta se upustam, kasno sam shvatio da cu na raspalom biciklu morati da obidjem kompletan los santos.

 

trevor je, po mom skromnom, zapravo najrealisticniji lik, kapiram da su karlosi i ostali pravi megakrimosi vrlo slicni trevoru. majkl je isto kul, debeli zapekli matorac koji slusa fila kolinsa, i popusta pod teretom krize srednjih godina. frenklin je najslabiji daleko, nekako me bas bilo briga sta ce se sa njim desiti, ali ok, posluzio je kao vezivno tkivo.

 

prica je tek dojaja, ko da gledam hit il tako nekog majkl mana. apsolutno nema potrebe za komplikacijom.

Edited by ToniAdams
Link to comment

a ja to izignoriso.

krenuo, pa skapirao da me bas zabole za djeda i njegovu mrtvu babu.

samo sam glavne misije odradio, a usputne samo koje imaju veze sa borenjem.

dobra je fora igrati blekdzek.

Link to comment

Meni baš bila fora u tom lutanju, nema baš širinu nekog od Elder Scrolls dijelova, ali mi je bilo simpa da provedem par minuta jašući konja po pustari i gledajući na šta ću da naletim, da lovim

Link to comment

Igrao juče Elitu: Dangerous, dobio zadatak da pokupim neki kanister sa podacima koji je ostao iza kršine nekog broda. Jedino što mi nisu rekli je da je olupina u gravitacionom polju, te da kanisterčići padaju na planetu umesto da lebde naokolo. Umalo nisam slupao brod i polomio džojstik pokušavajući da uhvatim kanistere, i na kraju nisam uspeo da pokupim ono što mi treba, već neka druga sranja. Ode 50,000 CR u nepovrat, a i reputacija će da mi padne.

 

Jedva čekam da nasviram brod ljudski, pa da krenem u lov na pirate i ostalu žgadiju, cca 100,000 CR per kill i mnogo akcije. Smučilo mi se prenošenje paketa i njihovo skupljanje po olupinama. Uz malo sreće, večeras kupujem Viper Mk IV i prateću opremu, samo da nađem gde prodaju gimballed lasere i cannone, kao i gde ima missile point defence i dovoljno jaki generatori i distributori. 

Link to comment

sjebo sam upravo red dead redemption.

odlicna, bas odlicna.

 

nema te dinamike ko gtaV, ali sjajna je prica i atmosfera.

rokstar sabija.

 

Meni zao da je zavrsim. Od kako su me ubili sam vec 3-4 puta seo a odigrao samo jednu misiju, uglavnom isao tamo vamo da igram one social club challenges i slicno, ne ide mi se opet u mexico nikako, osecam da je tamo najzad kraj :( boli me uvo, necu da se svetim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...