Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Dirt rally je zaista fantastičan, bez sumnje najbolji reli ikad. Samo zahteva jebeno mnogo strpljenja i koncentracije, što negde pročitah - dark souls trkačkih igara :lol:

 

I šta god radili ne kupujte jebeni stratos! :mad:

Link to comment

Nikako da uhvatim vremen da pohvalim Evil Within

 

The-evil-within.jpg

 

Odlicna igra, poslednja koju je pravio orginalni tvorac Resident Evil-a. iskreno malo vise vuce na Silent Hill sto nikako nije lose. Inace igram dosta ovih horor igara pa sam malo oguglao ali ova je uspela da me solidno isprepada jedno 4-5 puta. Ne znam sta bih o prici rekaoa da ne spojlujem sem da je jako dobra, atmosfera vozi od samog pocetka pa cak i posle kada se napunis oruzijem se ne osecas previse sigurno i najcesce je najbolja opciaj da se sakrijes ili da pobegnes kada naletis na zajebaniju ekipu. 

 

Takodje pravi je trenutak da se odigra jer najavljuju uskoro i drugi deo.

Link to comment

Skidam vec ne znam koliko, ladno ima skoro 27 gigabajta a ja na 64%  :mellow: Jel to sad sve igre zauzimaju toliko ili sam ubo ko prstom u dupe? Mnogo je, jebem mu.

Ima i mnogo većih, ova je od onih sa malo gigabajta

Link to comment

 

You are a space beetle. Brave the hellish void and confront a maniacal giant head from the future.

 

do jaja je, s tim sto svaki put kad ukljucim igru moram iznova da se navikavam na tempo :D

Edited by Calavera
Link to comment

prvi valkyria chronicles je sad vec star dobrih osam godina, mada se pc verzija pojavila tek 2014. druga dva dela su nazalost i dalje playstation ekskluzive, ali kako se radi o segi, dobro da je pc master race i ovo dobio ^_^ inace, radi se o zanimljivoj mesavini potezne strategije i real-time akcije s rpg elementima. gameplay je zapravo tesko opisati recima, pa evo jutjub videa kao ispomoci:

 

 

jednom kad se pronikne kad otprilike treba koristiti koju jedinicu i kojim redosledom, igra postaje jako zabavna. vecina misija nudi bezgranicne mogucnosti za prelazak, pod uslovom da ste skovali nekakav plan kako ostvariti ciljeve. moguc je blickrig sa skautima, sporo priblizavanje frontu sa svim jedinicama i sve izmedju. jedini problem je sto je iz meni neshvatljivog razloga moguce snimati poziciju nakon svakog poteza, sto u kombinaciji s nekim random elementima (ishod svakog napada se odredjuje bacanjem kocke) prakticno tera igraca na savescumming. ja odolevam koliko mogu, ali obicno je pretesko pomiriti se s cinjenicom da sam kao zadnji slepac s nekim nesretnikom uleteo u domet obliznjem tenku i time ga poslao na vecna lovista <_<

 

prica u nacelu deluje zanimljivo, dve vojne supersile i sicusna galija koja se bori da prezivi izmedju njih + dosta vojne taktike i alternativne istorije. avaj, dijalozi su losi, nikakvi :(

Edited by Calavera
Link to comment

Izgleda se sprema RDR2 za jesen sledece godine. Valjda nece opet cekati 2 godine za pc (ako je uopste i bude <_< )

 

Ne znam da li je slucajnost ili obracanje paznje na detalje u gta v. Posle one pljacke sa djubretarskim kamionom igrica mi prebaci na Majkla koji vozi nekim planinskim putem i slusa cats in the cradle :)

 

 

edit: gledam sad neki yt playtrough i ipak je slucajnost. Super mi se uklopilo u pricu. Jos ga taman pred tu misiju cimala cerka na mobilni.

Edited by katamaran
Link to comment

Europa Universalis 4 s 67 dlc-ova. Kako je sada sve dobro i ispeglano. Vidi se kako je tekla evolucija upravljačkog interfejsa i načina kako se dobijaju tehnička i druga unapređenja, nema više kupovine. Moram da držim budilnik sa glasnim zvoncetom i da strogo pazim da čim ga čujem snimim poziciju i izađem. Ovo je veća navlaka od prethodnih delova a mislio sam da je to nemoguće. AI je mnogo bolji, sada ume da vam postavi sačekušu, tj. namešta se da primi borbu na planini gde je u prednosti. Imam situaciju gde pet država od kojih sam jedna i ja ratuje protiv Turske a oni i dalje imaju dve armije sa po 20-25k ljudi koje se obnavljaju nenormalno brzo dok su protivnicima gubici samo od attrition-a već prešli 100.000 ljudi. Mnogo mi se sviđa to što sada ne možeš da ideš gde hoćeš nego moraš da osvajaš tvrđavu po tvrđavu. 

 

Ja u svakoj verziji EU i Viktorije pokušavam da od Srbije napravim kolonijalnu silu, u Evropi se uvek ograničavam na defanzivu. Jednom sam imao i Molučka ostrva, :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...