Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ako nisi igrao, Witcher 3 je raskosna igra. Ispravljene sitnije mane prethodnih delova, ogroman svet za istrazivanje. Naravno, ako je na raspolaganju odgovarajuca konfiguracija. Sto se tice klasicnih RPG varijacija, Pillars od Eternity + The White March ekspanzija, donose dobro poznatu atmosferu legendarnih naslova.

Link to comment

Witcher 3 mi je prvi na listi ali čekam da sakupim pare za novu grafiku da mogu da ga igram u najboljim podešavanjima.

I naravno, prvo ću, ponovo, odigrati prethodna dva dela, volim dugačke priče.

 

A ovo me sad hvata nervoza, po ceo dan sedim ili šepuckam po kući, nemam više koncentracije ni da čitam knjige niti da biram filmove i serije koje i ovako neću odgledati.

 

Krenuo da igram onaj Tomb Raider koji sam instalirao još pre pola godine. Lepa igra ali, napao me jedan onaj quick time pa se izvukoh uz gundjanje. Kad me je napao i drugi quick time, obrisao sam igricu.

 

Treba mi neka igrica kojom mogu da upravljam mislima i koju mogu da gledam kroz poluspuštene kapke.

 

tumblr_nb5fizBjCm1s2wio8o1_500.gif

 

Link to comment

:D

 

I ja planiram da ponovo obrnem, prve dve Witcher igre, kada zavrsim treci deo. Verovatno cu sada isforsirati main quest i ostaviti ekspanzije, za sledeci krug igranja; na stranu sto ima mali milion side questova, sto je za svaku pohvalu (pojedini su stvarno fenomenalni).

Link to comment

Joj, ne smem morouvind, plašim se da ću se opasno navući ili, još gore, razočarati.., :wacko:  :ohmy:

 

Vičera mogu da pokrenem, al' pošto je lepa igrica, hoću da ga vozim najbolje što može.

 

A grafiku mi je i onako vreme da menjam.

Link to comment

to su ti dokumentarci o pankerima koji idu po saunama i ocenjuju ih za lokalne novine :Jova:

 

steampunk uglavnom kombinuje moderno doba s tehnologijom i stilom iz 19. veka (parne masine, cilindri i tako to). u igrama nije mnogo zastupljen, ja ovako napamet pored dishonoreda mogu da se setim jos samo arcanuma.

Link to comment

:lolol:

 

Ja sam za pojam prvi put saznao iz knjiga, pre podosta vremena (vise se i ne secam, koja je godina bila); Gibson i Neuromancer su bili u pitanju, naravno. Nadji to Gli, mozda ti se dopadne, kako je jedan od osnivaca podzanra to zamislio.

U igrama je i meni Arcanum, najbolji prikaz istog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...