Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Link se ne otvara ako nisi član, ali zvuči kao da ti fali crack.

 

Dešava se da budale unapred uvale torrent cele instalacije igre sa kojom ne možeš ništa da radiš dok ne skineš i krek, koji će objaviti nekad negde možda.

Link to comment

ali ipak vredi odigrati sve u kompletu, jebiga, od kvalitetno odradjene trilogije nema veceg spektakla ni u filmovima ni u igrama, a mass effect svakako ima cime da se pohvali.

 

58021313.jpg

Link to comment

E nisam, evo sad čitam. U pravu si za redosled igara, sve ovo ostalo... šta znam, nedostaje one prave nerdovske gorčine kakva se sipala u ono vreme. 

 

85327.jpg

 

Bez Extended Cut, tri moguća kraja su još sličnija verovao ili ne. Sve tri cutscene su identične, samo je boja "eksplozije" drugačija. I naravno, ako kontorlišeš ili sintetišeš™ Reapers ne budu uništeni nego bog te pita šta. Ali svi Mass Relays budu uništeni u svakom slučaju. Go figure. Čak nije bilo ni onog denouement trenutka kad ti kače plaketu na zid, sve što se videlo bio je Seth Green kako slupava "Normandiju" ne neku nepoznatu planetu, i kao eto. Gotovo. U sve tri varijante!

 

Extended Cut jeste zakrpio stvari koliko-toliko. I dalje je ceo zavšrni segment užasno glupav, ali bar nije kataklizma kao originalno. Ako upucaš malog (takođe opcija koju su dodali), dobiješ moj omiljeni kraj - Harbinger samo kaže nešto tipa "so be it - the cycle continues" i onda vas Reapers sve istrebe... ali na kraju vidiš kako onu Jedi holocron stvarčicu koju je Liara spremila za buduća pokolenja neko aktivira, i sluša priču o Šepardu, pa kao eto, tračak nade da će za 50,000 godina neko uspeti tu gde ti nisi :cry:

Link to comment

odgledao sam ja sve te alternativne endingove™, na osnovu cega mislis da sam ponudio misljenje o istim? ^_^ ne smeta mi sto su vizuelno slicni, nekako ide ruku pod ruku s igrom koja ti je nudila izbore, ali si uvek zavrsavao na istim planetama i boreci se protiv istih protivnika. jeste malo jeftino, ali cujem da je cgi skup u ova teska vremena, tako da ih razumem i podrzavam!

 

a bilo je gorih krajeva realno, recimo originalni bioshock se zavrsava animacijom od pola minuta koja ne objasnjava apsolutno nista.

Edited by Calavera
Link to comment

Ceniš da je od toga bolje imati tri identične animacije koje ne objašnjavaju apsolutno ništa? :unsure:

 

Realno, meni je najmanji problem bio to što su obesmislili sve prethodne izbore i sveli finale na slobodan A-B-C izbor. Daleko gore je taj nedotupavi railroad na koji te stave odmah pošto ubiješ Kai Lenga. "OK, Citadela je nestala i premestila se u orbitu Zemlje because reasons! Go, go, go! Iskrcajmo se iz svemirskih brodova i trčkarajmo po Londonu pešice, Urban Warfare style! Svi trčimo u zrak koji teleportuje leševe u Citadelu because reasons! Go, go, go! Hej, eno ga The Illusive Man, priča kako ne razumemo the power of the Dark Side, upucaj ga! A sada trenutak koji ste svi čekali - Deus Ex Machina Starchild koji objašnjava™ kako se originalni kataklizmični Space Cthulhu zaplet naprasno pretvorio u Geth-Quarian subplot na steroidima. Synthetics, organics, in the grim dark future there is only war, because reasons!" :isuse:

 

Poražavajuće je koliko su loše to sve napisali. Činjenica da su na taj idiotski mali monolog natakarili tri nebitna izbora suštinski ništa ne menja. Da je bolje napisano, mogli su komotno i bez izbora da ostave, da samo odgledaš kraj koji su iole pristojno osmislili - bilo bi neuporedivo bolje. 

 

(BTW, još od finala ME2 me nervira koliko ne razumeju šta znači organic a šta synthetic, kako zamišljaju da su to Light/Dark side of the Force. A tu na kraju ME3 to vraćaju with a vengeance... kakva sad sinteza, jebala vas sinteza, šta to koji kurac znači?! Šta sintetišeš sa čim i zašto? Prosto ne smeš takav plot element da uvedeš u poslednjim sekundama igre, tj. ne bi smeo tu da ga uvedeš čak i da nije imbecilan, a itekako jeste.)

Link to comment

Ceniš da je od toga bolje imati tri identične animacije koje ne objašnjavaju apsolutno ništa? :unsure:

 

Realno, meni je najmanji problem bio to što su obesmislili sve prethodne izbore i sveli finale na slobodan A-B-C izbor. Daleko gore je taj nedotupavi railroad na koji te stave odmah pošto ubiješ Kai Lenga. "OK, Citadela je nestala i premestila se u orbitu Zemlje because reasons! Go, go, go! Iskrcajmo se iz svemirskih brodova i trčkarajmo po Londonu pešice, Urban Warfare style! Svi trčimo u zrak koji teleportuje leševe u Citadelu because reasons! Go, go, go! Hej, eno ga The Illusive Man, priča kako ne razumemo the power of the Dark Side, upucaj ga! A sada trenutak koji ste svi čekali - Deus Ex Machina Starchild koji objašnjava™ kako se originalni kataklizmični Space Cthulhu zaplet naprasno pretvorio u Geth-Quarian subplot na steroidima. Synthetics, organics, in the grim dark future there is only war, because reasons!" :isuse:

 

Poražavajuće je koliko su loše to sve napisali. Činjenica da su na taj idiotski mali monolog natakarili tri nebitna izbora suštinski ništa ne menja. Da je bolje napisano, mogli su komotno i bez izbora da ostave, da samo odgledaš kraj koji su iole pristojno osmislili - bilo bi neuporedivo bolje. 

 

(BTW, još od finala ME2 me nervira koliko ne razumeju šta znači organic a šta synthetic, kako zamišljaju da su to Light/Dark side of the Force. A tu na kraju ME3 to vraćaju with a vengeance... kakva sad sinteza, jebala vas sinteza, šta to koji kurac znači?! Šta sintetišeš sa čim i zašto? Prosto ne smeš takav plot element da uvedeš u poslednjim sekundama igre, tj. ne bi smeo tu da ga uvedeš čak i da nije imbecilan, a itekako jeste.)

 

bila su i tamo tri kraja, isto vrlo slicna. jebiga, ladno al standard.

 

ne znam bas koliko je to sto navodis railroading, od pocetka igre je jasno da si zakazao sastanak s reaperima i da ces jednom morati da se suocis s njima. igra ti sama ukaze na point of no return za slucaj da nisi odradio sve sporedne misije, tako da ja tu ne vidim nikakav problem. mali duh isto nije deus ex machina, on je valjda otelotvorenje catalysta, a o njemu smo se bar naslusali tokom igre. a i sintezu su delimicno pripremili u razgovorima s edijem™, nije ni to bas palo iz vedra neba. sve u svemu, vinises™ ko i obicno  -_-

 

naravno, ne zalazim u detalje svih tih razlicitih pojmova i desavanja (to ima ko ce, eno shamus i dalje junacki odradjuje retrospektivu), ali ovako u celini vise ima smisla nego sto nema. meni je kraj zasmetao jer je taj konacni izbor zalosno nedorecen, bez dovoljno informacija da se covek ljudski opredeli za neku opciju. a da ne spominjem sto su me naterali da pesacim bar pet minuta pre nego sto su me pustili da odgledam kraj! to je njihov najveci greh! :mad:

Edited by Calavera
Link to comment

A daj, jebote, nemoj mi reći da ti ne smeta činjenica da je osnovna tema (ujedini galaksiju or else we're fucked) u poslednjim sekundama igre promenjena u nekakvu veštačku dilemu sa premade rešenjem od pre milijardu godina, koju moraš da bespogovorno prihvatiš ma koliko si puta tokom igre dokazao da organics & synthetics komotno mogu da koegzistiraju? Ceo taj završni segment em obesmišljava sve što si do tada pokušavao (potpuno je nebitno da li su uz tebe Turians, Krogans, Asari, Salarians, itede, dakle potpuno je nebitno sve što si tokom igre pokušavao da izvedeš), em učitava apsurdan nivo značaja u Quarian-Geth odnosno EDI-Joker dilemu ma kako da si je prethodno razrešio.

 

For the record, "organsko" znači "hemijski zasnovano na ugljeniku". "Sintetizovano" znači "veštački proizvedeno", u ovom slučaju pretpostavljam "zasnovano na silicijumu ili kakvom već metaloidu". Pisci su neuki idioti koji misle da su to nekakve nepomirljive suprotnosti, nekakav Yin i Yang. Jebena sinteza između organskog i neorganskog je budalaština po milion osnova, najviše po tome što implicitno sugeriše nekakvo univerzalno pomirenje. Kao, sad kad ljudi više nemaju ugljenik u svom DNK (space magic!) a AI više nemaju silicijum (ili šta već), sad su odjednom braća. Štaviše, sad ljudi više neće imati potrebu da prave nove AI, ili ako ih naprave, te AI se neće po automatizmu buniti protiv svojih tvoraca.

 

Glupa je i dilema i njeno razrešenje, a najgluplje je što su ti je gurnuli pod nos na samom kraju jebene igre, kao nekakvo pitanje svih pitanja, i ponudili ti celu jednu (imbecilnu) opciju kojom možeš da je rešiš, plus još dve kojima možeš da je izignorišeš. Dakle, čak i da su ceo starchild segment prosto izostavili, da ubiješ Illusive Mana, pritisneš dugme, i pustiš završnu animaciju - kraj bi bio daleko manje glupav. Čak je i ništa bolje od tog sranja što su sklepali.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Link se ne otvara ako nisi član, ali zvuči kao da ti fali crack.

 

Dešava se da budale unapred uvale torrent cele instalacije igre sa kojom ne možeš ništa da radiš dok ne skineš i krek, koji će objaviti nekad negde možda.

Ovo je verzija bez kreka ali daje link gde moze da se skine crack. Ja ne uspevam ni da instaliram igricu da bih uopste mogao da je krekujem :)

 

U nfo pise

- unrar

-install

-wait for the crack

 

Jedina dva izvrsna fajla (gtavlauncher.exe i playgtav.exe) vode do cd key-a

 

edit: ma obrisacu ovo i vdecu da skinem neku verziju sa crackom. Mada me jako cudi sto skoro nigde nema da se skine. Jedva sam i ovo nasao na torrentleech-u

Edited by katamaran
Link to comment

Nasao sam uploaded linkove za reloaded verziju pa skidam preko onog premiumize sajta sto sam reklamirao na pirateriji,

 

btw i dalje topla preporuka za isti :) (30 dana premium za dz)

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=9667&page=39&do=findComment&comment=3429164

 

Za dva dana mi istice besplatni mesec pa cu da vidim da li mogu da uzmem promociju i preko drugog mejla. Vrhunski sajt i apsolutno bih i placao premium al nema jednostavan nacin iz Srbije :(

Edited by katamaran
Link to comment

Sav sam slogiran od visesatnog igranja Dying light.

 

Dosta toga mi se ne svidja u igrici al ne mogu da se odvojim od nje.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...