Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

GOG Morrowind goty je bolji od onog starog goty-a, plus je instalacioni fajl tri puta manji a instalacija je u jednom umesto u 30 koraka pri čemu ništa nije izbačeno (tu su obe ekspanzije i osam mini dlc-ova). Ovde mi nije problem džogiranje po vulkanu do prve postaje. 

Link to comment

Vise znace zbog toga sto su kompatibilne sa novijim windowsima.Neke igre mogu da se pokrenu preko run on previous windows, neke ne mogu.Evo meni recimo ne mogu na sedmici da pokrenem KoToR, ali cekam ovaj rimejk koju prave fanovi.

 

Neke starije naslove cu sigurno u skorije vreme da pokrenem tipa Far Cry i Jade Empire.Sve je stvar strpljenja, dobar deo popularnih stvari ce ili da dobiju rimejk ili ce se naci na sajtu gog pa ce da ih bude na ''kiosku''.Imam dosta propustenih stvari koje treba da nadoknadim.

Link to comment

? Ja sam obrnuo i vanila i modovani kotor 1 i 2 kao i jade empire na x64 sedmici. Jedini izistinski problem je bio sa Black Dahliom ali je na kraju i ona morala da popusti. :)

Link to comment

Procitao sam tu vest pre par dana na ign adria, ne mogu trenutno da pronadjem tamo ali lako moze da se izgugla da sa sprema KoTOR rimejk.A i pre toga mislim da sam cuo glasine.Ono sto znam je da ce igra da bude na Unreal Engine 4.Spominjalo se da bi rimejk mogao da izadje ove godine, sto se mene tice ne mora da izadje sto pre.

 

http://www.youtube.com/watch?v=adrbT0scqBE

Link to comment

Neke starije naslove cu sigurno u skorije vreme da pokrenem tipa Far Cry...

Ima neki  Far cry classic za konzole. Ne znam da li su se pojavili emulatori za ps3

 

Link to comment

trenutno uzivam u hyper light drifteru, najnovijem izdanku 2d akcijanja. glavni developer je opisuje kao kombinaciju zelde i diabla, sto je prilicno tacan opis, s obzirom da igra fino balansira izmedju redova istrazivanja i redova mlacenja. takodje je i prijatna za oko, cak i nama koji se bas i ne lozimo na pikselizovanu grafiku. nivo tezine je sasvim prikladan, kao i svaka dobra "hardkor" igra, i ovde se vise ceni strpljenje nego refleksi. 

 

johnu walkeru se, avaj, hld nije preterano svideo zbog tezine 1 od bossova. no, kao sto su mu vec gotovo svi napomenuli u komentarima, igra od samog pocetka nudi cetiri moguca puta od kojih svaki vodi ka svojoj zoni i sopstvenom bossu, a deluje da je istocna staza mnogo prikladnija za pocetnike.

 

Link to comment

Kad se prodao? Nisam ni znao da je bio u ponudi :D Samo mi dobar za slusanje. Ono kada sa Gennom radi review dating igre sa golubovima - hilarious. Secret Hitler gaming nights isto odlicni. 

Link to comment

Ma to ovi njegovi hard core fanovi ga napali kad je ušao u dil da reklamira igre sa nekog sajta blablabla...

 

I ja umem često da pustim nešto njegovo na slušanje pred spavanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...