Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Je l ima neko ideju gde bih mogao da nadjem dlcove za gta IV - Izgubljeni i prokleti  i Balada o Toniju Pederu za pc? Trazio sam na najvecim kioscima , nema ( pb i kat). Ima na steamu ful verzija, al ne kupuje mi se cela igra zbog ova dva dodatka.

Link to comment

Toni je valjda standalone igra a ne dodatak. Probaj warez bb

 

edit: valjda isto vazi i za lost and the damned. To je ono sa bajkerima.

Edited by katamaran
Link to comment

Je l ima neko ideju gde bih mogao da nadjem dlcove za gta IV - Izgubljeni i prokleti  i Balada o Toniju Pederu za pc? Trazio sam na najvecim kioscima , nema ( pb i kat). Ima na steamu ful verzija, al ne kupuje mi se cela igra zbog ova dva dodatka.

 

Samo ću ti reći da ssve gta delove pre petice možeš da uzmeš za cca 5,99e. Doduše, moraćeš da upecaš neku rasprodaju koje rockstar često ima na stimu. Proveravaj i g2a.com a od skora čuh i za http://www.cdkeys.com/. Gta 4 complete edition trenutno 11.2$.

Edited by Mil@n
Link to comment

A sta ja da radim sto sam kupio original gta4 i sad jebeni windowslive izbacuje gresku i nece da se loguje?

Igre se kupuju preko steama, a nikako diskovi

Link to comment

jebo to moco, igraj odma peticu, ne gubi vreme.

 

 

i zar već nisi igrao IV. pola foruma navijalo tad? :huh:

PA igrao sam al onda naletela ženidba, posao ovo ono i htedoh da nastavim pre par dana kad ono prc!

Link to comment

Nece se ponoviti isti kiks.

 

Ja jos nisam odigrao peticu, cekam da imam malo vise vremena na raspolaganju.Ne mogu da budem na svim stranama, da gledam serije, filmove, uskoro ce PO za NBA i NHL, a od juna EP u fudbalu.Cim se to rascisti, bacam se na posao.Bio sam spreman pre godinu dana, ali shvatih u medjuvremenu da nemam 64-bitni windows i posle su me sustigle obaveze i nisam se vise time bavio.U medjuvremenu sam i prelazio par igraca koje sam propustio u poslednjih par godina.Bas mnogo kaskam.

 

Komp jedva moze da mi pokrene V, samo se nadam da mi nece faliti teksture u cetvorci kada sam sa jos starijim kompom pokusao da poteram cetvorku.

 

IV sam tek prvi put odigrao leta 2009 na caletovom laptopu, znalo je par puta uzasno da secka ali sam istrajao do kraja igre.Mesec-dva kasnije kada sam konacno ubedio caleta da da pare za novi komp, presao sam jos jednom i nijednom vise nisam instalirao cetvorku.Episodes from Liberty City sam proleca sledece godine presao i od tada nisam igrao nijedan GTA naslov.Bas je dugo proslo. :blink:

Link to comment

Toni je valjda standalone igra a ne dodatak. Probaj warez bb

 

edit: valjda isto vazi i za lost and the damned. To je ono sa bajkerima.

 

 

Samo ću ti reći da ssve gta delove pre petice možeš da uzmeš za cca 5,99e. Doduše, moraćeš da upecaš neku rasprodaju koje rockstar često ima na stimu. Proveravaj i g2a.com a od skora čuh i za http://www.cdkeys.com/. Gta 4 complete edition trenutno 11.2$.

 

Hvala momci, iskopacu ga valjda negde danas. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...