Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

jebemti kurac i metro i gde poceh da ga igram, ne mogu da predjem deo u mocvari, a necu iz principa da mecem na najlakse.

il se skroz izgubim, il mi nestane filtera za gasmasku.

 

Kada je taj deo?

Izgubio si se na samom pocetku, ili...?

Link to comment

ovo je the last light, moras u jednom momentu na povrsinu kroz neku ogavnu mocvaru. imas zastitno odelo, al gasmasku obicnu trosis.

pritom sam prosli nivo presao ne vodeci racuna o gasmasci, pa imam malo filtera.

a vani te napadaju neki dzinovski skampi u 2 velicine plus onaj leteci demon kruzi i smera da te capi. a skampi prskaju kiselinom od koje se brzo obnevidi.

presao sam jedared nivo al me na sledecem sacekao nedostatak filtera pa sam brzo otego papke.

 

za igru inace sve preporuku, iako je mi gta verovatno najbolja igra ikada svih vremena, ova mi je mozda najbolje dizajnirana ikada. tacno onako kako sam sve zamisljao citajuci knjigu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Prvi Metro je jedna od retkih igara koja me je toliko uznemiravala da nisam mogao da se nateram da nastavim. Kao kad bi Fallout bio bez quirky humora a svi neprijatelji bili deathclaws koji se u čoporima zaleću na tebe po mračnim tunelima. A umesto power armora nosiš gas masku. A municiju kupuješ mecima. A sve je radioaktivno, a radaway ne postoji :ph34r: In Soviet Russia, jebiga standard.

 

Calavera jebote, nateraćeš me da opet instaliram Invisible Inc. :( Bio sam stigao do one neke važne misije gde vodiš i Lucille Bluth Mallory Archer i sve ostale sa sobom, ali posle ne znam šta mi se desilo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Zabavan Far cry 4

 

 

Mada bagovi malo smaraju. Danas sam u sred krljanja sa divljim psima nekako propao ispod zemlje. Odjednom poceo da letim wingsuit-om a gore vidim sve sto je na povrsini (sama povrsina je providna iz te perspektive). Nekako uspem da zaginem a igrica me ponovo ucita ispod zemlje  :isuse:  Srecom proradila normalno posle restarta igre.

 

Mozda previse lici na trojku al meni se svidja sto nisu menjali dobre stvari.

Link to comment

Calavera jebote, nateraćeš me da opet instaliram Invisible Inc. :( Bio sam stigao do one neke važne misije gde vodiš i Lucille Bluth Mallory Archer i sve ostale sa sobom, ali posle ne znam šta mi se desilo.

 

Ta je zadnja, pa tako i najteza - verovatno si video sta te sve ceka tamo i odustao kao sisica!

 

Instaliraj ti to opet pa kreni ispocetka, poenta igre je ionako u prekidanju propalih kampanja i novim startovima, i tako dok se ne obrne igra na svim tezinama  ^_^

Link to comment

Kako bre zadnja, pa to je onda užasno kratko? :unsure: Jel' ima na kraju bar neki izbor, pritisni dugme A, B, ili C da bi izazvao eksploziju crvene, plave, ili zelene boje?

Link to comment

Ti ocigledno nisi pratio na casu dok sam ja objasnjavao <_< Kampanja zaista traje samo par sati, mada su je sad nesto malo produzili u ovom DLCu. Nema nikakvog izbora, kraj je uvek isti, i uz to prilicno slabasno zakljucuje radnju, ali nista od toga nije bitno jer je prica ionako samo izgovor za seksi spijunazu. Ovo je klasican roguelike, na kraju svake kampanje (i onih neuspesnih, gde ni ne stignes do zadnje misije) dobijas odredjeni broj bodova koji otkljucavaju nove agente i programe i bivas nezno nahuskan na ponovni prelazak igre na vecem nivou tezine dok u potpunosti ne ovladas materijom.

Edited by Calavera
Link to comment

Prvi Metro je jedna od retkih igara koja me je toliko uznemiravala da nisam mogao da se nateram da nastavim. Kao kad bi Fallout bio bez quirky humora a svi neprijatelji bili deathclaws koji se u čoporima zaleću na tebe po mračnim tunelima. A umesto power armora nosiš gas masku. A municiju kupuješ mecima. A sve je radioaktivno, a radaway ne postoji :ph34r: In Soviet Russia, jebiga standard.

 

Calavera jebote, nateraćeš me da opet instaliram Invisible Inc. :( Bio sam stigao do one neke važne misije gde vodiš i Lucille Bluth Mallory Archer i sve ostale sa sobom, ali posle ne znam šta mi se desilo.

ovaj je jos zajebaniji. nesto najzajebanije sto sam igrao/citao/gledao u poslednjih sto godina.

 

inace, presao sam nivo, cisto da vam javim da ne brinete.

zaboravio sam da imam kurcevi kompas :(

 

ko predje mocvaru i naubija se skampa, vocmeni mu posle dodju ko neke zene u crnom il vojska spasa :fantom:

Link to comment

Ti ocigledno nisi pratio na casu dok sam ja objasnjavao <_< Kampanja zaista traje samo par sati, mada su je sad nesto malo produzili u ovom DLCu. Nema nikakvog izbora, kraj je uvek isti, i uz to prilicno slabasno zakljucuje radnju, ali nista od toga nije bitno jer je prica ionako samo izgovor za seksi spijunazu. Ovo je klasican roguelike, na kraju svake kampanje (i onih neuspesnih, gde ni ne stignes do zadnje misije) dobijas odredjeni broj bodova koji otkljucavaju nove agente i programe i bivas nezno nahuskan na ponovni prelazak igre na vecem nivou tezine dok u potpunosti ne ovladas materijom.

 

Zezam se za kraj, samo da bih ti nabacio šta te čeka u legendarnom raspletu trećeg ME. Ne mogu da verujem da je Invisible toliko kratak, ja sam mislio da posle te misije ide neki obrt, izdaja, šta li, pa onda ostaje još toliko igranja. Videću taj DLC ako ne zaboravim.

Link to comment

Готов први данџн у Вичеру. На тоне лута, али мени лепше на површини, где су вештице и грифони. GOTY, дефинитивно.

 

Могли бисмо и GOTY топик да направимо. Ево, ја ћу сутра ако ме неко не предухитри, сад сам начисто укрстио. :yawn:

Edited by Прслин
Link to comment

Kakvu masinu trazi Witcher? Mene zasvrbeli prsti pa sam opet instalirao Skyrim, jebo me isti, k'o da osim Bethesde nista drugo na svetu ne postoji.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ја играм на PS4, а на сајту Проџект Реда је ова информација:

 

Minimum requirements:

OS: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1). DirectX 11 is necessary to run the game.

Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940

Finding a Gaming CPUs performance chart and comparing one’s CPU with our minimum is suggested.

Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660 or AMD GPU Radeon HD 7870

Please mind that we only officially support full-size desktop graphics cards. Finding a graphics card performance hierarchy chart online and comparing one’s video card with our minimum is suggested.

RAM: 6GB

Disk space: 40 GB

.

Recommended requirements:

OS: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1). DirectX 11 is necessary to run the game.

Processor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 or AMD GPU Radeon R9 290

RAM: 6GB

Disk space: 40 GB

 

http://en.cdprojektred.com/support/tw3-system-requirements/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...