Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Nema na čemu.

Moje neko mišljenje je pošto su ta dva lika stigla kao DLC, da je razvojni tim imao više vremena da se bavi karakterima i da su zato gotivniji od ostatka ekipe.

Inače, koliko se sećam ti reče da voliš/igraš FRP, u B2 imate DLC koji su uradili kao D&D igru, ono likovi bacaju kockice i komentarišu :D

Dobar je B2

Edited by Garnirung
Link to comment

I ja ću večeras. Taman bila plata pa sam dotankao karticu... CoH2, Skyrim, Invinsible itd. Sve za 3 do 5 evra, max 9.99.

 

Prsline, reče mi kolega danas da je Witcher III nešto 20 € za PS4...?? Cenim da ga već imaš?

Link to comment

Имам га, а тренутно је због Сајбер мандеја 25 долара у америчком ПСН стору.

 

Бладборн је 20, а Волфенштајн Њу Ордер је 9, док је Њу Блад 6. Јефтин је и Томб Рајдер Дефинит едишн, неких 15 ваљда. Чак је и Нејтан Дрејк Колекшн значајно јефтинији.

 

Срећом те сам банкротирао, па не ломим главу шта да купим. :nobles:

Link to comment

Na kraju i ja poklekoh pa sam za cyber monday pazario Shadow of Mordor (25$), Metro Redux sa svim DLCovima (12$) i MKX (30$) tu sam uspeo da se iskontrolisem mada sam merkao i bloodborn 

Link to comment

Na kraju i ja poklekoh pa sam za cyber monday pazario Shadow of Mordor (25$)

 

25? Na g2a game of the year edition 11$?

 

Edit: ja uzeo 12 borderlandsa 2 za igraonicu za 39e. Vaso /ili ko god, mislim da si ti spominjao igru/, pošto je ovo basic verzija pošto vidim da ima tona dlc-ova, kakva je multiplayer podrška u smislu masivnosti igrača? Ja searchovao on line gejmove, našlo cca 2 komada. Doduše, ne znam ništa o igri osim osnovnih stvari + da je popularna i da je navodno mp gameplay super zanimljiv, kao i priča, grafika i sl. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Borderlands 2 je tri godine stara igra, ne znam šta očekuješ i kakvu "masivnost". Pritom nije ni poslednja u serijalu, Pre-Sequel je izašao u međuvremenu pa verovatno više ljudi to igra.

 

Meni B2 još stoji instaliran mada dugo nisam igrao; s jedne strane me zanima šta se kao dešava u priči zato što me je TFTB navukao, ali sa druge strane nemam živaca za beskrajne fetch questove i snajperisanje sve što mrda...

Link to comment

25? Na g2a game of the year edition 11$?

 

Edit: ja uzeo 12 borderlandsa 2 za igraonicu za 39e. Vaso /ili ko god, mislim da si ti spominjao igru/, pošto je ovo basic verzija pošto vidim da ima tona dlc-ova, kakva je multiplayer podrška u smislu masivnosti igrača? Ja searchovao on line gejmove, našlo cca 2 komada. Doduše, ne znam ništa o igri osim osnovnih stvari + da je popularna i da je navodno mp gameplay super zanimljiv, kao i priča, grafika i sl. 

 

Za Soni 4 je na G2A 53$

Link to comment

Borderlands 2 je tri godine stara igra, ne znam šta očekuješ i kakvu "masivnost". Pritom nije ni poslednja u serijalu, Pre-Sequel je izašao u međuvremenu pa verovatno više ljudi to igra.

 

Meni B2 još stoji instaliran mada dugo nisam igrao; s jedne strane me zanima šta se kao dešava u priči zato što me je TFTB navukao, ali sa druge strane nemam živaca za beskrajne fetch questove i snajperisanje sve što mrda...

 

Pa serious sam je izašao 2011 pa koliko vidim ima ljudi koji odigraju. U suštini mi je bitno ako neko hoće solo da odigra on line da postoji bar neki izbor servera.

 

Za Soni 4 je na G2A 53$

 

Sorry, mislih za PC.

Link to comment

Oslobodih prvu tvrdjavu u FC4. Bez pojacanja i slicnih gluposti

 

Taman nanisanim poslednjeg neprijatelja mortarom a lik krene da se dere :

 

i see you up there

 

 

epic last words

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...