Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja sam Rocket League igrao par dana protiv kompjutera i pokazao se kao užasno nesposoban. Deluje zabavno i možda bih manje očajno delovao protiv drugih meatbags, ali nisam se odvažio da probam. 

 

Edit: OK, gledam ovaj video gore - nisam baš bio toliko loš. Ali skoro.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ma nema mi onu atmosferu, ne vredi. 

 

A i muzika me je iznervirala, imaju neku pesmu koja zvuci kao da je nastala 1949. godine, a govori o ljubavi u doba radijacije. I uz sve to, onaj poluludi radio voditelj-amater. Sve mi je jako nategnuto, kao neka bezivotna posveta ranijim nastavcima.

 

Sve u svemu simpa zezanje, ali ne osecam da je to deo Fallout price. 

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

A oruzja ima na sve strane, kao u Borderlandsu. I posle pola sata te stave u power armor i kazu ti si nam jedini spas, idi pobi sve zlikovce u gradu. 

Ma daj.

 

Uvek se setim one tuge kada ides Wastelandom sa nesto malo municije, dva stimpeka, i dok ne pobijes nesto kako znas i umes - nema dopune i kraj. A sa radija ide "Johnny Guitar". Kakav power armor, kakvi bakraci.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

A oruzja ima na sve strane, kao u Borderlandsu. I posle pola sata te stave u power armor i kazu ti si nam jedini spas, idi pobi sve zlikovce u gradu. 

Ma daj.

 

Uvek se setim one tuge kada ides Wastelandom sa nesto malo municije, dva stimpeka, i dok ne pobijes nesto kako znas i umes - nema dopune i kraj. A sa radija ide "Johnny Guitar". Kakav power armor, kakvi bakraci.

power armor ti se potrosi odmah, a svo to oruzje je bulja. ja trenutno osto skoro bez municije.

Link to comment

Dobro, ovo su prvi utisci, verovatno ce me zaraziti igra ali ne na isti nacin kao trojka i NV, dakle ne atmosferom nego crafting elementima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...