Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Napiši obavezno kakvi su ti utisci kad završiš dvojku. Inače sram da te bude što me teraš opet da mislim o Mass Effectu koji sam jedva potisnuo iz svesti posle višegodišnjeg nerviranja i objašnjavanja™ diljem interneta :isuse: Sad je valjda kasno da se i ovde otvara posebna tema...

Није касно уопште. Када би нека добра душа сплитовала бар овај ваш разговор, ако не и ранија твоја бављења Мас Ефектом, био би то одличан старт и солидна основа за Андромеду.

 

Калавера ти је много добар парњак за ове анализе јер је њему јасно колико је комплетно писање за Мас Ефект заправо глупо и да је очигледно у питању space soup opera, а не space opera. :thumbsup:

 

Едит: Знам откад је пост, али мислим да игра заслужује своју тему.

Edited by Прслин
Link to comment

Није касно уопште. Када би нека добра душа сплитовала бар овај ваш разговор, ако не и ранија твоја бављења Мас Ефектом, био би то одличан старт и солидна основа за Андромеду.

 

Калавера ти је много добар парњак за ове анализе јер је њему јасно колико је комплетно писање за Мас Ефект заправо глупо и да је очигледно у питању space soup opera, а не space opera. :thumbsup:

 

gledaću da splitujem večeras, pošto obožavam da čitam vinijeve rentove o ME :D

Link to comment

:thumbsup: за брзу реакцију, мада ме спречила да исправим грешку у спеловању soap опере. :isuse:

 

У ствари, бранићу тезу да је у питању soup opera. Ко још признаје грешке на интернетзу. :fantom:

Link to comment

Bice materijala, ostrim se da odigram i taj ME3 u dogledno vreme ^_^

 

U medjuvremenu nastavljam gde sam stao s King Bountyjem, na redu je Warriors of the North. Za razliku od dva mu prethodnika, ovde je osecaj grindovanja ipak previse izrazen da bih mogao da kazem da se zabavljam. Najveci problem su diminishing returns, s obzirom da je ovo u sustini treca verzija potpuno iste igre, a i ono malo promena sto ima su uglavnom korak unazad. I dalje je to droga, je li, ali vise nije onako euforicna kao ranije :(

 

A ima i gomila bagova, jednu od zabavnijih jedinica (Skald) mogu da koristim samo delimicno, jer igra kresuje na desktop svaki put kad baci Last Hero na nekog saborca :isuse:

Edited by Calavera
Link to comment

Da. Nakon odlicnog drugog dela, Warriors of the North je previse genericki odradjen. Dark Side ne donosi neke vece promene, osim sto si na strani zla, pa u startu deluje dosta svezije, u odnosu na 3. naslov serijala. Meni se Dark Side dopao; nisam pravio prevelike pauze u igranju, posto cesto imam 10-15 zapocetih igara. :lolol:

Link to comment

Da. Nakon odlicnog drugog dela, Warriors of the North je previse genericki odradjen. Dark Side ne donosi neke vece promene, osim sto si na strani zla, pa u startu deluje dosta svezije, u odnosu na 3. naslov serijala. Meni se Dark Side dopao; nisam pravio prevelike pauze u igranju, posto cesto imam 10-15 zapocetih igara. :lolol:

 

Svidja mi se ta ideja s vodjenjem undeadova, pogotovo sto mi se to u ove tri igre nije desilo niti jednom za sada :D Ipak te jedinice koje vodis imaju najveci uticaj na gameplay, a Vikinzi su uglavnom dosadni i previse podsecaju na pandane u susednim vojskama. Warrior Maiden i Jarl jedini deluju zaista zanimljivo, s tim sto sam prvima vec istrebio kompletne zalihe, a drugih bukvalno uopste i nema na ova prva cetiri ostrva. Dodaj ovaj bag sa Skaldovima, i eto...

Edited by Calavera
Link to comment

to ono kao speedball sa automobilima?

 

Ne znam šta je speedball tbh, ali meni uvek prvo padne na pamet da je ovo nastalo od hexball, samo je u (rekao bih baš lepo skrojenom) 3d full grafičkom okruženju. 

 

Link to comment

Tada amigu nisam imao ni na slici, a kod ortaka koji je igrao smo igrali samo Managera i tv sports basketball. A pošto je nas troje igralo sezonu sa pravim trajanjem četvrtina, nismo imali puno vremena za bilo šta drugo. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...