Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Koju mi igricu preporučujete za dečaka koji je u drugom osnovne? Znam da igra neki od onih fudbala (PES ili FIFA, nisam sigurna), zanimala ga je i neka igrica o Hariju Poteru (on leti na metli i igra kvidič i još neke tu stvari - Svetsko prvenstvo u kvidiču ili tako nešto), Chicken invaders (sva tri dela)... Uglavnom, bitno je da nema tuče, ubijanja i krvoprolića (na zahtev njegovih roditelja morala da deinstaliram Nindža kornjače sa svog kompa :lolol:). Ne znam da li bi mu bilo relativno lako da vozi kola pomoću tastature? Ili možda neka avantura gde bi morao nešto da radi, skuplja, otkud znam. Volela bih kada bi malo razvijao i mozak uz tu igricu :).Edit: zanima ga tenis, možda i neka preporuka iz tog žanra.

Edited by kiki
Link to comment
Edit: zanima ga tenis, možda i neka preporuka iz tog žanra.
Ide NG, kupi mu reket za manje od 50e i imaces najsrecnije dete u okolini i bices najomiljenija sta-god-da-mu-dodjes :) Klince po pravilu treba odvajati od racunara i monitora, a sto vise jurcanja i igranja sa vrsnjacima. Zaboravice da govore, pre nego sto pocnu da razmisljaju zrelo!(to je bio prijateljski savet)A sto se tice igrica, imas one Nensi Drew avanture, nisu nasilne, imas big fish zezancije..
Link to comment
ako je neko skinuo GTA 4, neka mi se javi na pm da mi objasni kako da ga instaliram.
Komolikovano ti pitanje... mozes preko deamon tool-a, mozes da narezes ako je iso faj, mozes da ... U kom ti je formatu skinuta igrica?
Link to comment
  • 4 weeks later...
NBA 2K9 :Hail: šta je to NBA Live? :lol:
U potpunosti se slazem.Nba live ne igram jos tamo od 2005. kad je izasao poslednji donekle kvalitetan.Pogotovo nakon sto sam otkrio NBA 2K7 koji sam igrao na XBox-u a sad ovaj najnoviji rasturam na kompu.Zaista fantasticno napravljena igrica,ponekad se cak zapitam da li ja to igram igricu ili gledam pravi mec.
Link to comment
Igra li neko Become a legend mod u PES 2009?Totalno je zarazno, ja igram 4. ili 5. sezonu.
Cuj igram... sa 22 godine sam bio 3 puta najbollji strelac lige, spanske i engleske, igrao sam u Sevilji, Realu, Liverpoolu i sad sam u Barsi... Pozicija mi je AMC, a vracaju me na MC ili DMC, a ja ladno idem u napad i dajem golove :) Odlicna je ideja, verovatno ce napraviti i posebnu igru, bar bi bilo dobro da to urade...
Link to comment

Ima li iko za to da otvorimo PES 2009 topik posto vidim da nas ima dosta zaljubljenika u ovu igricu,gdje mozemo diskutovati iskljucivo na ovu temu i hvaliti svojim dostignucima u proslosti,sadasnjosti,buducnosti.... i tome slicno

Link to comment
Cuj igram... sa 22 godine sam bio 3 puta najbollji strelac lige, spanske i engleske, igrao sam u Sevilji, Realu, Liverpoolu i sad sam u Barsi... Pozicija mi je AMC, a vracaju me na MC ili DMC, a ja ladno idem u napad i dajem golove :) Odlicna je ideja, verovatno ce napraviti i posebnu igru, bar bi bilo dobro da to urade...
'ja' imam 21g, u Mancesteru trenutno, poceo sam u Stokeu, samo 1 polusezonu pa u Fulhamu nekoliko sezona, osvojena LS, 2 titule i kup.Nisu mi najjasniji treneri tj pozicije, trebao bih da budem napadac medjutim 1. sezone sam igrao WF a onda nakon par sezona kao napadac odjednom me prebaci na RMF, i u MUFC sam na toj poziciji i nervira me jedino sto sam kod kornera predaleko od gola uglavnom a inace dajem golove kao kad sam igrao u napadu, 20-25 po sezoni.E da, igram za reprezentaciju i bio sam igrac godine, ne znam sad da li u Evropi ili svijetu :D
Link to comment
Ima li iko za to da otvorimo PES 2009 topik posto vidim da nas ima dosta zaljubljenika u ovu igricu,gdje mozemo diskutovati iskljucivo na ovu temu i hvaliti svojim dostignucima u proslosti,sadasnjosti,buducnosti.... i tome slicno
Posto si ti "pametnica" ... bi aur gest.. .open d dem topik :)
Link to comment
:ph34r: Ne smem ovo ni da pogledam šta je u pitanju. Travian mi uze 1 godinu života.
More mojne Travian da mi diraš, za to mogu na keca da te odrobijam! :DPosle osvojena tri .com servera, ja i dalje pičim tu igricu. :blink: Sada sam (ponovo ) na domaćem serveru, s1.travian.rs. A to đšto ti nemaš onaj organ za hrabrost (ne mislim na onaj u grudima, khm...), e to je već tvoj problem! :lol:
Marvine, nemo' slučajno da klikneš ovde. Da se nisi usudio.
God dammit! Morao sam da vidim gde on to nije smeo da klikne, pa sam počinio istu grešku... :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...