Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Meni sa ove tvoje liste, jedino Red Dead Redemption zanimljiv. GTA jednostavno ne volim. Uvek bih pre igrao Skyrim(mada nije bez mana), ili neki stariji RPG(pomenuh Vampire The Masquerade Bloodlines, koji sam prelazio vise puta, i nije mi dosadio).

 

Шта си пробао од игара са листе?

Link to comment

Age of Wonders 3 sam sada malo pikao. Ko voli Heroje, mada, još bitnije, ko je voleo Master of... (Magic, Orion) igre, ovo je prava potezna fentezi XXXX strategija i dostojan naslednik Master of Magica, ko se seća. A bitke liče na Warhammer stone bitke više nego ikada ranije (ne liče baš, samo liče više nego ikada ranije :P ). Preporuka.

Sad si me zainteresovao. Moracu da probam, ako uspem da se nakratko odvojim od proklete europe universalis.

Edited by Agni
Link to comment

Можда да понудим неке доказе за генијалност игара са листе?

 

1. GTA V

 

2. Saints Raw: The Third

 

Link to comment

Шта си пробао од игара са листе?

Prvo , drugo i peto. Sta znam, meni vise lezi neki fantasy milje. Na stranu Deus Ex, Fallout i Star Wars univerzum, koje isto gotivim.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad si me zainteresovao. Moracu da probam, ako uspem da se nakratko odvojim od proklete europe universalis.

Jesi li probao mod Veritas et Fortitudo? Ludilo. Inače, eu4 pre par dana bio na rasprodaji na steamu i koštao 10$...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Jesi li probao mod Veritas et Fortitudo? Ludilo. Inače, eu4 pre par dana bio na rasprodaji na steamu i koštao 10$...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Nisam probao mod. U januaru sam, posle mesec-dva igranja piratske kopije, kupio igru na steamu sa svim ekspanzijama i DLC-ovima da bi se zahvalio Paradox-u, ali legalna verzija ima jedan veliki nedostatak: kad iskljucis igru, steam ostaje ukljucen i pokazuje ti koliko si vremena ukupno igrao, sto je prilicno onespokojavajuce. Sad sam se izvestio pa uspevam da ga ugasim pre nego sto mi iskoci taj podatak.

Link to comment

Скајрим сам слупао за две-три недеље, што је за моје услове спид ран.

 

Što znači da si jedino odigrao MQ, koji je glup, propustio si jedino što vredi u TES-u, a to je svet koji su izmislili, a za njega treba onoliko više vremena od par nedelja.

 

Izgleda da ne volimo iste igre, sve jedno hvala na savetu.

Link to comment

Ne mogu da verujem da se prica o sandbox shooterima a da se ne pominje S.T.A.L.K.E.R. Sva ova sranja u Ukrajini me inspirisala da obrnem ponovo.

Link to comment

Kad pravim pauzu od posla, odigram malo Don't Starve. Pola sata-sat, taman dovoljno da se nacepam drva i dobro najedem, pre nego što me na spavanju zakolju vukovi ili prebiju neke svinje zombiji.

Link to comment

Kad pravim pauzu od posla, odigram malo Don't Starve. Pola sata-sat, taman dovoljno da se nacepam drva i dobro najedem, pre nego što me na spavanju zakolju vukovi ili prebiju neke svinje zombiji.

 

Ja sam probao i dosadilo mi je posle sat vremena.

Igra ima šmeka, ali se smoriš posle prvog puta kada lik umre i ti moraš sve od početka. A još uvek nisi ukačio čemu služi pola stvari u igri.

Treba joj dosta dorade da bi bila ozbiljna igra.

Link to comment

Eh, Sale, jesi li ti igrao nekad roguelike igre... To je bre za prave muškarce, ovaj, gej... mere. Poginuo si, aj sve iz početka, nema zajebancije, nema milosti, samo surovina.

Link to comment

Rogue, mislis na ono iz osamdesetih gde kvadrat ide po lavirintu, skuplja tacke i bori se protiv iksova i kruzica?

Ta igra je imala fantasticne algoritme.

Link to comment

Zbog toga sam voleo nekad davno Delta Force u LANu. Nema situacije da te preseče rafal, a tebi samo malo spadne health. Nego pogodi te metak - ćao đaci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...