Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

RDR treba gustirati natenane. Konzolu vredi uzimati samo zbog te igre.

 

 

 

Sto se tice Morrowinda, nije to za mene. Kapiram zasto ga ljudi gotive, al nije to to. Onda instalirao System Shock 2, i zapenio...

Link to comment

Ево мој избор одличних мејнстрим игара из последњих пар година:

 

1. GTA V

2. Saints Raw: The Third

3. Bulletstorm

4. Far Cry 3

5. Red Dead Redemption

 

 

Ovakve liste me užasavaju (obaška autor). Tačno sugerišu ljudima da igraju ono što je najmanji zajednički sadržilac svih najglupljih igara, ali sa visokom produkcijom i besnim marketingom. 

 

Baš me "čudi" da na listi nisu igre kao The Last of Us, Dark Souls ili Ni No Kuni, vrhunske igre koje pride nije tako lako svrstati u tradicionalnu žanrovsku podelu. A ima ih još ihahaj, od sjajnih mini igara kao FTL i Infested Planet, ili indy naslova kao Consortium, pa onda Metal Gear-ovi i tako dalje, pa sve do mejnstrimovištine poput South Park igre koja je odlična.

 

Ne, igrajmo GTA 155, Fifu/Pes 78, Need for Speed 36 i tako neke derivate, i još na kraju zakukajmo da nema šta da se igra.

 

 

P.S. Prsline, igraj L.A. Noire i Far Cry 3: Blood Dragon, obavezno! Ako ti je to iskreno napisana lista, oduševićeš se.

Link to comment

juče prešao heroes III. jebo sam sebe kada sa 30 godina gubim vreme na ta sranja

kod mene su vecno instalirani, pa tu i tamo odigram poneki scenario...

Link to comment

Ovakve liste me užasavaju (obaška autor). Tačno sugerišu ljudima da igraju ono što je najmanji zajednički sadržilac svih najglupljih igara, ali sa visokom produkcijom i besnim marketingom. 

 

Baš me "čudi" da na listi nisu igre kao The Last of Us, Dark Souls ili Ni No Kuni, vrhunske igre koje pride nije tako lako svrstati u tradicionalnu žanrovsku podelu. A ima ih još ihahaj, od sjajnih mini igara kao FTL i Infested Planet, ili indy naslova kao Consortium, pa onda Metal Gear-ovi i tako dalje, pa sve do mejnstrimovištine poput South Park igre koja je odlična.

 

Ne, igrajmo GTA 155, Fifu/Pes 78, Need for Speed 36 i tako neke derivate, i još na kraju zakukajmo da nema šta da se igra.

 

 

P.S. Prsline, igraj L.A. Noire i Far Cry 3: Blood Dragon, obavezno! Ako ti je to iskreno napisana lista, oduševićeš se.

 

Невероватан си сноб, игре са листе су одличне.

 

Ласт оф ас нисам играо јер немам ПС3 већ Иксбокс. Планирам да купим ПС4 да бих је на њој прешао (пре пар дана најавили да на лето излази верзија за ПС4 са свим DLC у пакету). 

 

Дарк Соулс је ремек-дело, спада у једну од игара које су ми увек поред конзоле а не на полици али прешао сам једва 20% а за то ми је требало пар месеци (уз играње других игара). Нагласио сам да сам прешао све игре на листи осим Ред Дед Редемпшн, али у односу на Дарк Соулс сам је три пута окренуо: то што је опен врлд који волим ме склања од мејн квеста и зато ипак могу да причам о њој - за разлику од Дарк Соулс за коју сумњам да ћу уопште и успети да је завршим. Јеси је ти уопште завршио или прозиваш онако, реда ради?

 

Ни Но Куни ми није на листи јер сам рекао да Јапанце осим Нинтенда практично не играм. 

 

Метал Гир ми се не свиђа. Ето, признадох. Коџима ово, Коџима оно... Мени је Снејк из игре у односу на Снејка Плискина из Њујорка 1999 исто што и Црни Груја у односу на Црну Гују. Цела фора је што је Коџима по вокацији филмски режисер: у ранијој фази његове каријере то је допринело да буде један од првих који су имали озбиљну причу и играма, али је права истина да је та прича наивна, патетична и невероватно овер д топ. Преко тога има и још неподношљиво дуге кат ин сцене, а то је мени дил брејкер (зато ми се и није свидео Макс Пејн).

 

Саут Парк једва чекам да играм, само да завршим Бордерлендс 2 који сам прескочио јер ми је први утисак био много лошији од кеца који је одличан (можда јер сам га играо на компу).

 

Ел Еј Ноар је занимљив да се о њему прича, али је безвезе, спор и претенциозан и, опет, преоптерећен жељом да буде филм.

 

Фар Крај 3: Блад Драгон стављам на листу чекања.

 

Мислим да би требало да имаш на уму и да је волим традиционалну жанровску поделу и да ми је то пренемагање да хитови не могу да буду квалитетни већ да су прааааве вредности у неким опскурним насловима дозлогрдило још пре 30 година када су ме убеђивали да су 8. путник или Ратови звезда срање филмове а да су једини цареви режисери неки чешки и мађарски кретени. 

Link to comment

Meni uvek bude zao kad vidim da odrasli ljudi gube vreme na igrice i neke izmastane svetove. Jebete li vi nesto?

 

Јебемо провокаторе.  :P

 

2hdvdvo.png

Link to comment

E bre Prsline, ako nemaš PS3 pa ti si onda propustio brdo sjajnih naslova, od Ančarteda pa nadalje...a ti se priklonio mikromekanom carstvu ukrštene kutije crvenog prstena smrti :(

Link to comment

kod mene su vecno instalirani, pa tu i tamo odigram poneki scenario...

 

Tako ja već tri godine igram Skyrim. Još nisam završio mainquest, al', neka, ima vremena.

Link to comment

P.S. Prs, jesi li igrao samo vanila Red Dead Redemption, ili si igrao i RDR: Undead Nightmare ekspanziju? Jel ona neka posebna priča sa svojim setom misija i lokacija, ili se integriše u već postojeći RDR?

Link to comment

Скајрим сам слупао за две-три недеље, што је за моје услове спид ран.

 

Е, то је генерички ААА наслов без смисла.

 

E bre Prsline, ako nemaš PS3 pa ti si onda propustio brdo sjajnih naslova, od Ančarteda pa nadalje...a ti se priklonio mikromekanom carstvu ukrštene kutije crvenog prstena smrti :(

Тада када сам куповао само то царство је могло да се флешује.

 

Едит: нисам играо експанзију.

Edited by Прслин
Link to comment

Meni sa ove tvoje liste, jedino Red Dead Redemption zanimljiv. GTA jednostavno ne volim. Uvek bih pre igrao Skyrim(mada nije bez mana), ili neki stariji RPG(pomenuh Vampire The Masquerade Bloodlines, koji sam prelazio vise puta, i nije mi dosadio).

Link to comment

Age of Wonders 3 sam sada malo pikao. Ko voli Heroje, mada, još bitnije, ko je voleo Master of... (Magic, Orion) igre, ovo je prava potezna fentezi XXXX strategija i dostojan naslednik Master of Magica, ko se seća. A bitke liče na Warhammer stone bitke više nego ikada ranije (ne liče baš, samo liče više nego ikada ranije :P ). Preporuka.

 

Mnogo mi je žao što nikada nisam stigao da igram Dark Souls, taman tad se rodilo dete, preseljenje, kurci palci... Mada ko me jebe, nisam igrao ni Demon's Souls.

 

Zato uvek mogu da igram NetHack na telefonu. To je jedini RPG koji priznajem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...