Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Samo, Morowind je, u stvari, lak (verovatno sam se svega prisetio svega posle deset godina pauze), posle dva dana igranja imam 90k i sve što mi, u stvari, treba (Goldbrand, Azura Star, Cuirass of the Savior's Hide, Boots of the Blinding Speed), sad sa ovom kintom treba da doteram sve atribute i veštine na 100%, da nabavim još par sitnica i da se prijavim Caius Cosades-u da bih počeo MQ.

 

Dagoth Ur će opako najebati.

Edited by Anonymous
Link to comment

True, nije za power gaming.

Sećam se da sam Morrowind obožavao do iznemoglosti, nisam ni primetio da sam se prenabudžio sve do konačnog fajta kad sam nevaljalog Dagoth Ur-a samo ćušnuo a ovaj odmah ispustio neplemenitu dušu svoju.

Kasnije sam igre pokušavao da igram više u role play modu.

Link to comment

SR3 mi je bio vrh. Sinoc sam instalirao cetvorku i sam pocetak me bas i nije odusevio. Bas sam odigrao ovaj uvod sto je Vasilije opisao. Meni je bila bolja ona serija iz pedesetih godina sto ide posle :)

 

Super mi je sto su kod misije sa raketom stavili muziku iz Armagedona :)

 

Edited by katamaran
Link to comment

Jedna od retkih igara koje mogu uvek da počnem ponovo.

 

Meni je Gothic 2 ta. Izgleda da ću ga igrati do smrti, a svaki piksel znam napamet.

 

edit: i naravno prvi DeusEx.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ja nikad nisam preterano voleo Gothic serijal. Mene nervira kada ne mogu da se razmahnem kao mag(Gothic 2), zbog ogranicenosti mana potiona.

Link to comment

Morrowind je legao bolje od obe pomenute(mada i njih volim), jer sam mogao da modifikujem magije, shodno trenutnim sposobnostima.

Vampire The Masquearade Bloodlines je igra kojoj se ja stalno vracam, uz Divinity 2-Dragon Knight Sagu(od nesto novijih).

Trenutno ponovo prelazim prvi Deus Ex i Jade Empire(igrao pre par godina ripovanu verziju).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...