Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

do kraja godine. Bile su price da ce odloziti ali je bas veliki pritisak na Bethesdu.Tamriel. Online.
ako je pritisak da izađu, to će biti loše baš kao što je swtor izašao 6 meseci ranije nego je trebalo...
Link to comment

@ Ugor i MocaImao sam 5.1.5 ali nisam imao prethodne, pa sam nesto skidao da bi imao uvjete™ za 5.1.5, ali vidim nema zadnjih transfera kao i grbova u ENG sem UTD-ovog (ima novih lopti, stadiona i slicnih gluposti)

Link to comment
ako je pritisak da izađu, to će biti loše baš kao što je swtor izašao 6 meseci ranije nego je trebalo...
posto je to Bethesda, bice lose kako god da okrenes :lolol: ni boljih igara, ni bagovitijih...
Link to comment

Šta bre bagovitih? Morrowind je bio rock solid, a ni sa Oblivionom nije bilo problema sa stabilnošću. Da nisi ti to malo pomešao sa Piranha Bytes i Gothic serijom?

Link to comment

Zato ja to ništa ne kupujem™ dok ne prođe bar jedno 6 meseci, izađe nekoliko patcheva, možda neki DLC, neki fin collectors' edition torrent -_-Nisam imao tih problema ni u jednoj od tri pomenute igre. Ali sad prosto moram da skinem novu Laru Croft, deluje mi vrlo interesantno :wub: Očekujte obilate pritužbe za jedno nedelju dana... već u traileru mi je zasmetalo kako visi naglavačke sa plafona, a kosa joj i dalje stoji isto, šiške vise nagore!

Link to comment

Niti ja, Skyrim meni rock stable, još ga ja teram na procesoru sa pasivnim kulerom. To si se ti Vaso izgleda usrećio sa nekim loše patchovanim exetom.

Link to comment

Najbolja kombinacija je PESEdit patch sa QPES (tj PesStatsDatabase) ocenama.Pošto je QPES po meni problematičan, nekako utakmice često liče na fliper i igrači prečesto šutiraju bombe (koji god nivo težine stavili).Ja nekada kada imam vremena, poubacujem PSD ocene u PESEdit patch ali je smor što stalno izbacuju nove pa sve mora ispočetka da se radi

Link to comment

Do sada nisam imao prilike da nesto preterano gejmujem, uglavnom sam cepao online CS (hvala bogu pa sam se skinuo sa toga, zaista sam bio dzanki na cs-u, vrlo vrlo ozbiljan, batalio sam pre neke 3-4god i nisam upalio vise) a sada mi je stigao novi laptop, pa bih malo da se zabavljam.Moze li neko da mi preporuci fun avanturu, sa zabavnim puzzleima. Da bude sarenkasta sa interesantnom pricom.Jedna od onih koje sam obozavao, bili su serijali Monkey Islanda :)Ima li nesto slicno tome?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...