Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Just now, kud u maglu Simoviću said:

32C92099-7853-4EB1-9C6A-08528F6402EA.thumb.jpeg.386c78117080c4f91d20321e6fe62b91.jpeg

 

kad kliknem na pošiljaoca mejla dobijem ovo

 

:lolol:

 

Sve bolje od boljeg.

 

A i tekst poruke, sa naplatama pakistanske poste po domacinstvu :huh:

Link to comment
 
[emoji38]ol:
 
Sve bolje od boljeg.
 
A i tekst poruke, sa naplatama pakistanske poste po domacinstvu :huh:
i meni domacinstvo unese momentalni nemir, tekst nije u duhu nasheg jezika, i opet, ni nash narod vishe nije bash.

udrugim vestima, kad mi aliekspres kaze da mi je paket stigao, a nije, jel odmah javljam da nije, ili neshto josh chekam (imam josh 7 dana da tihujem). aliekpres bi trebalo da nema dalje uvid kad poshiljka predje nashu granicu? ili kako?

sent from bubamoto

Link to comment

Al nisu zvali do sad, a sad redovno. Jednom su me i zvali da me ppdsete da ako ne dodjem do sutra da će da vrate nazad. Pozdravljam modernizaciju.

Link to comment

Verovatno da bi smanjili broj vraćenih paketa. Možda ima veze sa onom frkm oko poskupljenja poštarina.

 

Uzgred, mene fb redovno obaveštava da mjesta moj poštar lajkovao ali ekspres stranicu :lol:

Link to comment

Za BiH je prije par god bilo do 50€, tad je i za Srbiju bilo isto, rece mi pokojni prijatelj carinik. Takodje mi je rekao da u praksi pustaju do 100€. Ne znam da li se mnogo promijenilo u proteklih godinu-dvije.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Ima li goreg ecommerca od LCW?

Imaju ok stvari i povoljni su, ali na sajtu ništa ne radi kako bi trebalo.

Selekcija boja i veličina, filtriranje proizvoda, kategorije… ma užas živi.

Naručio nešto još prošle nedelje, i dalje nema obaveštenja da je poslato, na sajtu stoji status da je na čekanju, a meni treba narednih dana ili mi ne treba uopšte.

Našao i formu za upit na koji niko me odgovara, telefon izgleda nemaju. 

O braćo Turci… :isuse:

Na ženskom forumu kažu da zna samo tako da dodje, bez obaveštenja da je poslato i promene statusa, pa me to teši.

Link to comment
  • 1 month later...

Kakvi hohštapleri su ovi kudaukupovinu.rs...naručio bežične slušalice stigle su samo slušalice, bez kutije, punjača, ičega....kao da ih je neko izvadio iz ušiju i turio u kesu.

Zvao sam ih ali sam bio knap sa vremenom, uputili su me na reklamacije. Čekam da me sutra neko iznervira na poslu pa da se istresem na njima.

Link to comment
On 6.9.2021. at 21:40, čekmeže said:

Kakvi hohštapleri su ovi kudaukupovinu.rs...naručio bežične slušalice stigle su samo slušalice, bez kutije, punjača, ičega....kao da ih je neko izvadio iz ušiju i turio u kesu.

Zvao sam ih ali sam bio knap sa vremenom, uputili su me na reklamacije. Čekam da me sutra neko iznervira na poslu pa da se istresem na njima.

Pa ruku na srce i naručio si samo bežične slušalice, nisi naručio i kutiju, punjač.............:tongue:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...