Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

A, znači tako to funkcioniše. Pa genijalno.
Pa vidiš da ne funkcioniše. [emoji12]

A zvali su ga na telefon koji je ostavi na KP.
Valjda.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa vidiš da ne funkcioniše. emoji12.png

A zvali su ga na telefon koji je ostavi na KP.
Valjda.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Pa bukvalno kažu videli smo vaš oglas na...

Link to comment
On 5.2.2021. at 15:26, Mil@n said:

Zvali me sa sasomange videli da sam postavio neki nameštaj na kp pa su valjda hteli da okačim i tamo, a pošto sam nešto bio nervozan lepo sam ga pitao "odakle ti pravo da me zoveš"? Na šta je on nešto promrljao a ja mu spustio slušalicu™.

Zvalo i mene pre dva meseca, ista fora, napusio sam mladca :nobles:

Edited by Haralampije
Link to comment

Shopster je skroz drugačiji biznis u odnosu na Sasomange, ali oba imaju dosta jake medijske kuće iza sebe pa mogu forsirati tu priču.

Blic je daleko pre svih pokušao tako nešto sa Non-Stop shopom, ali čini se da nisu imali previše uspeha. To više nije u istom vlasništvu?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Koji je djavo ovim prodavcima tehnike sa KP?

Pisao poruke i zvao 2 dana neke oglase. Na poruke retko odgovore, kad odgovore nema na stanju iako u oglasima piše da ima. Ne znaju kad će biti, odjebu te odmah. 

Većinom ne stave cenu i ne odgovaraju na poruke već mora poziv, jer ako ne razmenite poruke ne možeš mu dati lošu ocenu. Onda se javi neko nadrndan, zašto baš sad zoveš, zauzet je, ne čuje. Zvaće kasnije, i ne pozove nikad. Ili se javi neko drugi na telefon, pozvaće posle onaj ko to prodaje, i naravno ne pozove. Jedan mi je čak odbrusio da nije zainteresovan (da proda). :huh:
Nisam skoro kupovao nešto na taj način, ali jebote kako oni (misle da) prodaju bilo šta?

Edited by mraki
Link to comment

onaj shoppster uopste nije los. kupio auto gume kod njih, ustedeo 15ak evrica u odnosu na cene kod vulkanizera ili druge net prodavce. koriste krstene kurirske sluzbe, sve sto sam narucio doneli do stana

 

Link to comment

Ja pokusavao da kupim gamepad pre NG, isto prosao kao ti. Nisu bili neljubazni, ali nema na stanju, ne znaju kad ce biti. Ne kontam cemu im sluzi kontrolni panel u KP nalogu, ako nece da deaktiviraju oglase. Gubimo vreme, i ja i oni.

  • +1 1
Link to comment

Na benču su neki pričali da su skoro kupovali od Mađara sa kp a neki je pisao da je dobio šta je hteo za 4 dana od dana poručivanja.

Ja sam konkretno u problemu jer sam od čuvenog Fante (čoveka koji je pola Srbije odande snadbeo komponentama) uzeo 5 memorija i 5 procesora (sklapao neke konfiguracije, reko aj to da uzmem tamo - procesori i memorije se ne kvare :rolleyes:) i jedna memorija ne radi, vratio mu poštom, javio mi pred novu godinu da će biti posle nove godine i od tada mu nema ni traga ni glasa...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...